PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556595}

Rodzina Borgiów

The Borgias
7,8 36 840
ocen
7,8 10 1 36840
5,8 4
oceny krytyków
Rodzina Borgiów
powrót do forum serialu Rodzina Borgiów

Zakończenie

ocenił(a) serial na 7

Miałby o wiele wyższą ocenę gdyby zrobili lepsze zakończenie lub następny sezon.

Hestian

z tego co wiem mialby byc kolejne sezony ale klotnia o kase byla :((

ocenił(a) serial na 8
Hestian

właśnie też jestem mocno zawiedziony zakończeniem.

ocenił(a) serial na 8
lech14

Ciężko nazwac to zakończeniem. Początkowo miał być kręcony 4 sezon ale okazało się, że był problem z forsą, serial porzucono i ot co, zostaliśmy bez finału i zakończenia. A szkoda, bo znając historie Cezara, najciekawsza jego część dopiero miała byc pokazana.

Hestian

Wszystko potoczyloby się tragicznie. Choć powinniśmy odbierać Rodzinę papieża Borgii jako negatywną, wraz z całą ich otoczką, przywiązalismy się do nich i trzymamy ich stronę. 3 sezon był Koszmarnie słaby, nie umywał się do dwóch poprzednich. To zadecydowało o zakończeniu serialu, mimo iż Jordan przewidywał 4 transzę. Smutne. Ze względu na "apokalipsę" rodziny jaka miała by być w kolejnym sezonie, osobiście nie chciałabym tego oglądać.

ocenił(a) serial na 10
justyna_bo_33

Dlaczego niby sezon 3 był, twoim zdaniem, koszmarnie słaby ? Ja uważam, że był równie dobry jak pozostałe.

lolia_2

Tj. Chodziło mi bardziej o to, że sezon 3 był fajny i bardzo dobry a jednak słabszy od dwóch poprzednich. Fakt, chyba za szorstko to napisałam wcześniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones