PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766485}

Riverdale

6,7 85 410
ocen
6,7 10 1 85410
5,8 6
ocen krytyków
Riverdale
powrót do forum serialu Riverdale

Oby tylko w połowie nie uznali, że nie opłaca się robić drugiego sezonu, bo CW lubi tak z dupy anulować produkcje.

Calvex

U mnie wręcz przeciwnie. Plakaty promocyjne bardzo klimatyczne, w new-retro stylu, który uwielbiam, ale stacja CW to najgorsze co spotkało telewizję ;_;

Pauleta

Nie gadajcie:/ Jak było z Nikitą oglądalność spadała cały czas a zamówili 4 sezony i nie anulowali z dupy tylko zamówili 6 odcinków kończących historię

kKahlan

U mnie kontekst wypowiedzi był taki, że CW robi słabe seriale, a nie że je anuluje :)

Pauleta

Zależy o The 100 i The Originlans bym tego nie powiedziała

Pauleta

CW robi seriale typowo ku uciesze gawiedzi. Nie są one wyjątkowo wartościowe, ale słabymi bym ich też nie nazwała.

fati96

Ze stacji Cw polecam IZombie

Temat wydawałby się oklepany , ale jednak jest to inne spojrzenie na zombiaków :)

Serial moim zdanie bardzo dobry .

Ale ja i tak najbardziej oczekuje, od stacji The Cw rebootu serialu Czarodziejki .

Szkoda że został on odłożony w czasie, i prędzej niż na jesień 2018 roku go nie zobaczmy ):

fati96

Ze stacji Cw polecam IZombie

Temat wydawałby się oklepany , ale jednak jest to inne spojrzenie na zombiaków :)

Serial moim zdanie bardzo dobry .

Ale ja i tak najbardziej oczekuje, od stacji The Cw rebootu serialu Czarodziejki .

Szkoda że został on odłożony w czasie, i prędzej niż na jesień 2018 roku go nie zobaczmy ):

ocenił(a) serial na 9
Calvex

Nie martw się Cw to chyba jedyna telewizja która daję serialom największe szanse, nawet jeśli oglądalność jest słaba. Poza małymi wyjątkami oczywiście jak np. Star- Crossed, który nie dostał drugiego sezonu. Ja bardzo lubię ich seriale, praktycznie większość oglądam tej stacji: Arrow, The Flash, Pamiętniki wampirów, The Originals, The 100, The Legends of Tommorow. Ten też wydaje się fajny. lubię akcje w małych miasteczkach, jest mroczno, trochę z humorem, i oczywiście jak to w Cw trochę romantycznie :0

ocenił(a) serial na 6
Calvex

No mnie martwi właśnie The Originals, bo serial naprawdę mi się podoba, a coś czuje, że 4 sezon będzie ostatnim :( Chociaż wiele zależy od oglądalności.
Pożyjemy zobaczymy :)

Calvex

Oby nie! Jeden z moich ulubieńców <3

użytkownik usunięty
Calvex

The Originals <3 super serial, uwielbiam te pierwotne wampisy, oby nie skonczylo sie na 4 sezonie.

ocenił(a) serial na 2
Calvex

Nie mogę się wprost doczekać tej nowej high-school drama :D ale jednocześnie się boję, bo po obejrzenia zwiastuna strasznie mi się to wszystko skojarzyło z Pretty Little Liars, którego już nie mogę znieść. Mogę powiedzieć, że wręcz modlę się o klimat jak z początków The Vampire Diaries... :D

ocenił(a) serial na 6
flere87

Ja TVD jeszcze oglądam. Ostatni sezon, więc trzeba dokończyć :D

No i jeszcze mam nadzieję na Stelene xD

ocenił(a) serial na 2
Calvex

Stelena, wow XD ...no ale jak to mówią, nadzieja umiera ostatnia, także wszystko jeszcze może się zda... nie... Stelena, chyba już nie :P sorry. A tak na poważnie, ten ostatni sezon TVD tak mnie już męczy, a przecież kiedyś czekało się z utęsknieniem na nowe odcinki, nowe heart break'i, ehh..

ocenił(a) serial na 6
flere87

haha ja za Steleną jestem od początku, dla mnie, to związek idealny :D

https://www.youtube.com/watch?v=nJGVCYGO31E

Wiem, że 70% fanów TVD chce Delene, ale cóż. Pożyjemy, zobaczmy ^^
Co do ósmego sezonu, to fakt. Oglądam bardziej z przyzwyczajenia, ale teraz jak Stefan wyłączył człowieczeństwo i znów jest Zniwiarzem (Ripper), to może być ciekawie :P

ocenił(a) serial na 9
Calvex

A mnie właśnie już denerwuje to wyłączanie człowieczeństwa. Ja też się cieszę że to ostatni sezon. Pamiętam pierwsze sezony i długie wieczory, kiedy miałem do nadrobienia 3 sezony, bo wtedy zacząłem oglądać i ciągle było jeszcze jeden odcinek, a może jeszcze jeden, tak wciągał a teraz to mi obojętny jest z przyzwyczajenia dokończe i szczerze za te morderstwa to mam nadzieję że Stefan i Damon zginą bo w pierwszych sezonach mi to nie przeszkadzało, ale teraz to ich zabijanie bez sensu jest ohydne i nie jest mi ich żal jak kiedyś.

ocenił(a) serial na 6
Calvex

Mi się właśnie wydaje, że CW robi ukłony w stronę fanów i dalej ciągnie historie nawet jeśli oglądalność jest mierna, przykład TVD, TO czy Reign.

ocenił(a) serial na 6
Doviko

No zobaczymy. Mi sie serial podoba i chciałbym, zeby 2 sezon powstal.

Z tego co czytalem, to drugi odcinek miał oglądalność na poziomie 1,4 mln.

ocenił(a) serial na 6
Calvex

Też gdzieś to czytałam, więc nie będzie problemu z kontynuacją.

ocenił(a) serial na 6
Calvex

Jak dla mnie drugi odcinek był już masakrycznie słaby...do 3 razy sztuka więc obejrzę jeszcze 3 ale jestem mega rozczarowana:(

ocenił(a) serial na 6
Calvex

jestem na początku ,więc liczę na dalej i dalej

ocenił(a) serial na 8
Calvex

A to nie jest serial netflixa ? Bo na początku zaczyna się Netflix seria oryginalna itd...

ocenił(a) serial na 2
janczerwiec1986

Jesteś pewien, że dokładnie tak jest napisane? Riverdale jest ze stacji The CW, ale Netflix emituje odcinki na bierząco, wiec może właśnie o tym jest info :-)

ocenił(a) serial na 8
flere87

Na pewno zaczyna się od logo Netflixa i jak oglądam z lektorem to jest napis Netflix serial oryginalny i lektor czyta też to :P

ocenił(a) serial na 3
janczerwiec1986

To nie jest serial netflixa ;) The CW zajmowało się produkcją i ono całe je tworzyło, kiedy oglądasz normalnie na necie albo na streamie nie ma żadnego netflix oryginal, jest tylko i wyłącznieu netflixa "original series" dlatego że netflix wykupił prawa do dystrybucji międzynarodowej (tak samo jak z innymi serialami) to mu daje między innym prawo do ustawienia sobie "netflix original" taka współpraca oni udostępniają na swojej platformie, też dodatkowa oglądalność i tworzą lektor i napisy ale całą produkcją i tworeniem zajmuje się nie netflix a The CW bo to oni zamówili ten serial i to oni podpisali współprace z archie comics - to ich serial, seriale oryginalne netflixa to te które są dostępne tylko na platformie netflix, a seriale z innych stacji które też są na netflixie to te które p oprostu netflix udostępnia u siebie i u których wykupił prawo do dystrybucji międzynarodowej, tak samo jest ze Scream które jest serialem MTV ale na netflixie ma oznaczenie original,z the 100 na netflixie i wieloma innymi serialami :) myślę że wytłumaczyłem poprawnie.

Calvex

Możesz być spokojny zamówiono kolejny sezon :)

NEWS : http://film.onet.pl/wiadomosci/powstanie-drugi-sezon-riverdale/n0zpl3

ocenił(a) serial na 3
Calvex

The CW anluje seriale po 1 sezonie jeśli mają naprawdę masakryczną oglądalność i słabe grono fanów, ale jak się popatrzy na inne ich seriale to wystarczy że mają średnią oglądalność ale mają swoich fanów wtedy bardzo często ciągną i to długo, oglądam większość seriali od nich ;D, jednym z największych przykładów jest chyba Supernatural które ma 12 sezonów i 13 zamówiony, TVD, Originalsy, The 100, wszystkie z bohaterami też się dobrze trzymają jak i iZombie i wiele innych seriali które CW emituje obecnie, więc według mnie właśnie to jedna ze stacji która lubi ciągnąć długo seriale i robić dla fanów jeśli tylko nadal są a w takich serialach zawsze są <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones