PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005160}

Resident Evil: Remedium

Resident Evil
4,4 5 054
oceny
4,4 10 1 5054
Resident Evil: Remedium
powrót do forum serialu Resident Evil: Remedium

Nie mogło być inaczej, Albert Wesker jest czarnoskóry podobnie jak Jan Paweł II, of course Netflix.

Jake_Boe

Gdzie ty masz Jana Pawła w tym serialu? XDDDDDDDDDDDDDDD

KennyDeath

Niestety. Ta chora poprawność polityczna sprawie że aż oczy bolą jak się to ogląda. Lubię aktora który wcielił się w Weskera ale jako fanowi serii gier RE za diabła nie pasuje że Wesker jest czarnoskóry. Nie wiem komu podoba się taki obrót sprawy. Mi np nie podobało by się gdyby np Mandelę albo Martina Kinga zagraj biały aktor. Ciekawe jestem co myślały by na ten temat osoby czarnoskóre. Paranoja. Gdzieś są granice tego obłędu.

ocenił(a) serial na 3
Jake_Boe

Ten serial cierpi na zdecydowanie poważniejsze choroby niż czarny wesker.

iluvatar11

nareszcie ten serial wyszedł, już o nim zapomniałem ale ze względu na oceny na każdym portalu filmowym, to jednak go nie obejrzę :)

ocenił(a) serial na 5
Jake_Boe

Plus oczywiscie nie moglo zabraknac lesbijskiej pary :)

maxns

Ale lesbijka chociaz była czarnym charakterem. Jednak ten wątek był wciśnięty tak na silę, że to ąż przykre.

ocenił(a) serial na 4
Progresywna

Ja aż się zaśmiałem. Mamy bohaterkę, która pojawia się dosłownie na kilka sekund tylko po to, by powiedzieć coś w stylu: "Hej! Jestem jej lesbijską żoną! Bo wiecie: jesteśmy lesbijkami! To na razie!". Alberta Weskera pomijam, bo jak pojawił się "ten prawdziwy", to z żenady oglądałem już przez palce...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 4
tomahouk

A to już na portalu o filmach i serialach nie można śmiać się z głupot scenariusza i złego aktorstwa? Mamy dyskutować tutaj o zmianach klimatycznych, segregowaniu śmieci i wojnie na Ukrainie? ;)

Chidder

Problemy Polaczke, bo lizby są, Wesker czarny i ni mo księdza:) Jakie to odbiegające od pierwotnej koncepcji, bubububububu.
Ale fakt, tak rozwydrzone bachory jak te dwie córunie to tylko oddać do przytułka i kazać bic kijami.

ocenił(a) serial na 4
tomahouk

Problemem "Remedium" nie jest to, że są lesbijki. Problemem "Remedium" jest to, że ten wątek niczemu tutaj nie służy. Żona lesbijka jest tylko i wyłącznie po to, żeby Netflix mógł odhaczyć mniejszości seksualne. Cały ten wątek na całą długość pierwszego sezonu to jakieś... 5 minut. Serial nic nim nie zyskał. Natomiast Wesker to jakiś smutny żart. O ile jeszcze Reddick sprawdza się w roli jego klonów, to jednak jako ten prawdziwy, niby wyjęty z gier, sadystyczny Wesker po prostu... śmieszy. Wygląda i zachowuje się jak podstarzały Blade.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 2
tomahouk

Buraku! Zgłaszam twój komentarz, jako ksenofobiczny i poniżający ze względu na narodowość. Gdybyś napisał: "Żydki" każdy by uznał ten zwrot jako rasistowski. Ja traktuję go podobnie . Przypominam cepie, że w czasie wojny o Polakach Niemcy mówili "Polacke (n) " co oznacza - Polaczki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 2
tomahouk

Burku, buraku ...

Jake_Boe

Ale zombie są białe :D

ocenił(a) serial na 7
Jake_Boe

rasizm wobec białych nie istnieje

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
pawulon1_2

kys yourself

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pawulon1_2

Przecież Wesker nie był pozytywnym bohaterem, raczej neutralnym (tj. klon), bo ten główny zły Wesker był tylko pare minut. Akurat mnóstwo czarnych u Netflixa to źli, tak samo w Wiedźminie Fringilla jest czarna i jest antagonistą. Vilgefortz jest śniady. To tylko pierwsze przykłady ktore przyszły mi do głowy.

No i tutaj w Resident Evil główna zła może i jest biała, ale jest lesbijką. Siostra głównej postaci to Azjatka, a nie biała.

Progresywna

"główna zła" jest latynoską :D

ocenił(a) serial na 3
pusia123maniaczkafilmowa

musisz trollowac

Jake_Boe

To jest po prostu Rasist Evil.

Jake_Boe

Już nie taki rasistowski, nie bój się, murzyna w roli Hitlera czy Stalina nie zobaczysz ;)

ocenił(a) serial na 3
greedo23

No nie bo źli to mogą być tylko biali. Netflix obrońcy i wybawiciele czarnoskórych.

MaTiuSzz

chyba nie musiałem tego dopisywać w swoim wpisie przyjacielu ;)

ocenił(a) serial na 4
greedo23

Nie byłbym taki pewny ;)

ocenił(a) serial na 3
greedo23

tego ni wiesz

darthgerald1986

Naprawdę trzeba ci tłumaczyć dlaczego takiego filmu nie będzie? Poważnie?

ocenił(a) serial na 3
greedo23

No i po co zaraz się unosisz? Skoro potrafią królowa, postać historyczną, przefarbować na murzynkę, to co stoi na przeszkodzie?

darthgerald1986

Królowa był postacią raczej pozytywną a przynajmniej neutralną. Hitler skrajnie złą. A nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale z czarnoskórych robią w filmach ostatnio postacie raczej pozytywne, wykształcone itd.

Jake_Boe

Ale przynajmniej masz Polkę w obsadzie, więc co się czepiasz...

ocenił(a) serial na 2
Jake_Boe

Zgadza się , jak tylko wychodzi jakiś serial Neflix to zastanawiam się kto będzie homo , kto czarnoskóry i oczywiście faceci to pi..y a kobiety komandosi lepsze od rambo

borys1223

Te problemy polaczków

Jake_Boe

W sumie to zabawne, bo takimi decyzjami walczą z rasizmem ale obsadzenie czarnego aktora w roli postaci, która oryginalnie jest biała to też JEST rasizm. Szkoda, że dla Netflixa rasizm działa tylko w jedną stronę.

Nekros97

Indoktrynacja przez Critical Race Theory sieje spustoszenie w US co widać na przykładzie tego serialu.

Nekros97

Wyjątkowe problemy Polaczków

Jake_Boe

Ale akurat Wesker był czarnym charakterem :D więc tu netflix okazał się rasistowski, że czarnego w roli czarnego charakteru obsadził :)

Mistrzunio1910

To było dobre :)

Mistrzunio1910

w tym serialu niekoniecznie, nie wiem czy obejrzałeś, prawdziwego Weskera było może 2 min na ekranie, wiele nie nabroił a nawet jeśli to miał kontr postać a nawet dwie, które na końcu okazały się chaotic good ;)

ocenił(a) serial na 5
Jake_Boe

XD ale sie spłakaliscie bo jakaś postać ma inny kolor skory niż byście chcieli, wmawiajcie sobie dalej ze to nie rasizm i jeśli macie z tym problem to może
samo zacznijcie kręcić seriale

ocenił(a) serial na 3
daisy0016

kiedys obsadzali bialych w rolach czarnych i czarni sie splakiwali. to jak w koncu?

ocenił(a) serial na 1
daisy0016

Wesker był przedstawieniem Niemieckiego Ubermensch, Wysokim niebieskookim blondynem, egocentrykiem skupionym na rozwojem białej nadrasy ludzkiej, przy wykorzystaniu modyfikacji genetycznej z owym wirusem. Traktował murzynów jako szczury eksperymentalne i niewolników.

Teraz się zastanów czy w tej sytuacji zmiana tego bohatera na murzyna nie przekreśla całej historii Residen Evila i nie jest parodią tego co przeczytałeś w pierwszym moim akapicie.

trejnx

Te problemy Polaczków, beka.

Jake_Boe

Ten temat jest tak odkrywczy jak twierdzenie,ze Hitler nienawidzil zydow.Nie nudzi was walkowanie tego samego od 3 lat? Jechanie po netflixie nie jest juz modne.To jak ogladanie tv trwam i narzekanie " onie znowu te bog ile mozna" Netflix robi to dla hajsu i nie wiem jak kogos moze jeszcze dziwic,ze przzekreca wszystko dla poprawnosci...

klepak84

Nie, netflix nie robi tego dla hajsu, stoi za tym o wiele więcej. Na logikę, większość odbiorców netflixa jest jednak biała, co przeczy twojemu stwierdzeniu.

greedo23

Netflix robi to dla hajsu ;(
Kwestia lewackiego i normalnego mózgu. Takimi zabiegami znacznie zwiększają oglądalność u Lewaków kosztem niewielkiego odpływu normalnych. Gdyby tego nie robili to w dzisiejszych czasach stracili by właściwie wszystkich lewaków w zamian za niewielki wzrost normalsów.

Bo normalni są tolerancyjni i nie cancelują a dla lewactwa canceling jest
jak oddychanie.
Dlatego firmom opłaca się uderzać do lewaków ):

ocenił(a) serial na 1
shreder221

Robi dla kasy, a spadek na giełdzie z ok 700 $ do ok 185$ Gdzie na podobnym poziomie wchodził na giełdę. Jak by robił to dla kasy, to by uderzał w klimat gier. Starej sagi lub restartu od VII części. Seria gier ma dziesiątki milionów fanów. Jeszcze piąta część rozgrywała się w Afryce i jednym z głównych bohaterów, była fajna Czarnulka. Jednak poje… polityka firmy idzie na łatwiznę i zmienia jedną z ikon gier o 180 stopnie (Aktor nawet nie wiedział że to na podstawie gry) Wszędzie jadą po tym serialu, nawet krytycy dają tragiczne oceny, fani są wku…. którzy są głównymi odbiorcami. Jednak zawsze kilka pis…znów płacze że „rasizm” i złe „polaczki”, którzy chcą być tacy „nowocześni” - po tym można poznać kto ma nied..ebanie mózgowe (Filmweb to stan umysłu) Pss imdb 12,5 k ocena 3,6/10 pewnie też Rasiści zaniżają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones