Resident Alien (2021)
Resident Alien: Sezon 1 Resident Alien Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Resident Alien (2021)

Lądowanie

Pilot 47m
7,5 211
ocen
7,5 10 1 211
Resident Alien
powrót do forum s1e1

Ten tytuł to chyba najlepsza rekomendacja. Po pilocie jestem zachwycony, czarny humor najwyższych lotów. Rola Tudyka skrojona pod niego, może się wykazać i robi to w najlepszy możliwy sposób. A co najlepsze - postacie są bardzo dobrze rozpisane i wciąga od 1 minuty, nie ma w ogóle poczucia, że któraś scena jest zapchajdziurą.

Oczywiście nie ma co wyrokować, jak historia dalej się potoczy, czy któryś z odcinków będzie słaby, ale pilot daje poczucie, że twórcy wiedzą co robią i w jakim kierunku chcą iść.

Gorąco polecam, bo to może być perełka SyFy, na pewno jest to największe zaskoczenie tego roku, równie dobrze też serial mógłby lecieć na HBO MAX. Bez dwóch zdań jest to najlepsza premiera SyFy od lat.

9/10 i czekam na kolejny odcinek.

ocenił(a) serial na 6
TomdeX

czy to się zapowiada na serial proceduralny?

Dorma

po pilocie nic na to nie wskazuje

ocenił(a) serial na 3
TomdeX

a czy czasem to miasteczko nie było juz wykorzystywane w innym serialu (nie pamietam tytułu) z potworami ?

ocenił(a) serial na 3
TomdeX

chodziło mi o miasteczko wayward pines , to nie to samo miasteczko? :D podobne z wygladu

ocenił(a) serial na 8
Marko81

Podobne, bo oba seriale kręcono w okolicach Vancouver.

ocenił(a) serial na 5
TomdeX

A dla mnie bardzo średnio. Obejrzałem 2 odcinki i bez zachwytów.

ocenił(a) serial na 9
TomdeX

Po 2 odc było 8/10 ale scena z trzeciego odcinka z koniem i kapeluszem mnie tak rozśmieszyła że podnoszę na 9. Czarny humor jak z Dextera tylko podkręcony razy 10 + dobre wątki poboczne, fajna muzyka i cgi na poziomie.

ocenił(a) serial na 8
TomdeX

SyFy ma kilka dobrych strzałów na koncie. Np. Expanse oraz Happy!

ocenił(a) serial na 9
pajt

Expanse póki oni robili to 10/10 po przejęciu przez prime niestety poszło to w złą stronę choć nadal trzymał techniczny poziom. Dla mnie to i tak jeden z najbardziej realistycznych produkcji jakie powstały tutaj pod tym względem trzymał poziom do końca i mało który film potrafi przedstawić fizykę technicznie w obrazie. Happy również stawiam wysoko bo to też zupełnie było coś innego.

TomdeX

Od dwóch lat szukałem serialu który będzie wstanie mnie zaciekawić i zaintrygować na tyle,żebym niecierpliwie czekał następnego odcinka.Ten serial właśnie mi to zaoferował.

TomdeX

Nawet Linda Hamilton zaliczyła epizod, bardzo ciekawy serial. Pewnie będzie kolejny sezon, jak myślicie?

ocenił(a) serial na 9
Taio

+ wykorzystali prawdziwe nagrania ufo co niedawno wojsko USA udostępniło

dezertx

To było dobre! I ten facet z serii Starożytni kosmici to puszczenie oczka do fanów takiej tematyki :)

dezertx

Czyli odtajnili przeloty tajnych swoich samolotow

ocenił(a) serial na 4
TomdeX

dobrze rozpisane postacie xDDDDDDD

ocenił(a) serial na 4
TomdeX

75% scen w tym serialu to zapchajdziury

ocenił(a) serial na 8
TomdeX

Pilot petarda. Dawno się tak nie uśmiałem :D

ocenił(a) serial na 8
gulaszzmakaronem

W drugim odcinku jest jeszcze lepiej. Akcja z krową czy selfie w gabinecie to majstersztyk. Polecam.

ocenił(a) serial na 3
gulaszzmakaronem

Tragedia i żenada

ocenił(a) serial na 8
theart

Są gusta i guściki. Mortal Kombat oceniłeś na 10, ja dałbym mu najwyżej 5.

ocenił(a) serial na 10
TomdeX

To chyba nie znasz dokładnie produkcji SyFy ! Polecam chociażby Z-Nation ! A co do Resident Alien to jest w mega pozytywnym szoku, zarąbisty serial, oby był 2 sezon !!!

ocenił(a) serial na 9
UpadIy_Widz

Drugi sezon już zamówiony.

ocenił(a) serial na 10
TomdeX

Zauważyłem i nie mogę się doczekać ! Jeden z lepszych seriali jakie ostatnio oglądałem!

ocenił(a) serial na 3
TomdeX

Po trzech odcinkach niestety bardzo słabo, styl bardziej zabawowego Horzy doktorzy niż poważnego serialu. I ta akcja strasznie się wlecze, aktorstwo też mizerne. No nie wiem czym się zachwycać ale jeszcze poczekam.

ocenił(a) serial na 4
theart

Sam pomysł bardzo fajny. Kosmita żyjący pośród nas. początek serialu spoko. Końcówka pierwszego sezonu i kolejne odcinki i sezony to nuda. Sceny przeciągane niemiłosiernie, wątki dodawane żeby wydłużyć odcinek. Nuda. W czwartym sezonie na cztery odcinki po 50 minut interesujące były cztery sceny dające 6 minut oglądania.

ocenił(a) serial na 3
Valhilla

Ja jestem na 9 odcinku ale chyba nie dotrwam. Już nawet nie oglądam tylko leci w tle. Może znasz coś scifi co warto obejrzeć a jest w miarę nowe? Chyba widziałem już wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones