Renowatorzy z Doliny Rdzy
powrót do forum 3 sezonu

Jak w temacie...tylko ten prawdziwy trzeci, a nie drugi podzielony przez Netflixa na dwie części

ocenił(a) serial na 9
kpreiss6

O kurde, też chciałbym wiedzieć, nawet nie wiedziałem, że powstało kolejne 12 odcinków, a na Netflixie ich nie ma...

ocenił(a) serial na 9
kpreiss6

A w sumie patrząc na IMDb, to nawet jeszcze 4 sezon w tym roku był... no halo Netflix, dodajcie!

ocenił(a) serial na 9
kpreiss6

ehh, sezony 3 i 4 są w Ameryce na Amazon Prime, to pewnie na Netflixie się nie pojawią...

ocenił(a) serial na 7
Tymonello

No 4 wyszedł w tym roku, 3 już rok temu... I nic. Najlepsze jest to, że 4 udało mi się spokojnie znaleźć w zatoce piratów, a trzeciego tam nie ma. Jest ten fejkowy trzeci, wydzielony z drugiego przez Netflixa... Myślałem że w internecie idzie znaleźć wszystko, ale nie. Jest to co prawda gdzieś na jakichś lokalnych kanadyjskich VOD, ale bez VPN i wykupienia dostępu nie da rady. Próbowałem się dowiedzieć u źródła, pisząc do Netflixa, ale dostalem zwrotnie tylko formułkę że są to skomplikowane procesy lincencyjne i Netflix dokłada wszelkich starań bla bla bla... Pozostaje chyba czekać:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones