PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875987}

Reacher

7,4 19 552
oceny
7,4 10 1 19552
7,4 9
ocen krytyków
Reacher
powrót do forum serialu Reacher

scenariuszowo mega przeciętnak. postacie z kartonu , które niczym sie nie wyrózniają. rozwiązanie intrygi pisane na kolanie. po 2,3 odcinku wszystko siada. bardzo dobre brutalne bójki plus jak widzę po komentarzach zaspokojona nostalgia za starym dobrym samcem alfa.

bolszewik

W punkt.

ocenił(a) serial na 3
bolszewik

Postacie dobrane jak na standardy dzisiejsze.Oprócz tego Richera wszyscy dalej są tak beznadziejni.

ocenił(a) serial na 6
bolszewik

W serialu bardzo wyraźnie widać, że akcja dzieje się w sposób książkowy. Jest to trochę nienaturalne. Poza tym serial wydawał mi się trochę infantylny.

bolszewik

Nie wiem czy czytałeś książkę. Jako fan Childa i reachera mogę jedynie dodać, że w pierwszym odcinku zawarto na szybko i z mnóstwem zmian to, co powinno się zawrzeć w trzech odcinkach. Dalej nie oglądałem, ale czytając inne opinie i nawet zerkając na same zdjęcia i miniaturki z fragmentami serialu na YouTube widzę mnóstwo uchybień i zmian. A uwspółcześnienie sprawiło, że prequele będą musiały być o czymś innym.

użytkownik usunięty
bolszewik

Mnie rozwalił odcinek w klubie ze striptizem. Po to się kobita poszła prostytuować żeby można było ją dotykać xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones