PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10025337}

Reżim

The Regime
4,9 1 635
ocen
4,9 10 1 1635
3,4 5
ocen krytyków
Reżim
powrót do forum serialu Reżim

ośmieszony osobą doradcy. A co wskazuje na to, że to Rosja - ojciec pani kanclerz, czerwony i niebieski kolor na fladze, sale rezydencji jak na Kremlu, niewielka odległość od Niemiec, płowe warkocze i granatowe kostiumy, kradzione państwu pieniądze na prywatnych kontach pani kanclerz, aneksja sąsiedniego kraju, metrowy stół w czasie delegacji amerykańskiej, w każdym odcinku jest tego mnóstwo

ocenił(a) serial na 2
beti

Putin, ale z propagandy polskich mass-mediów! Uwierz mi, poza Polska i Ukrainą nikt by tego z Putinem nie skojarzył! :oD

ocenił(a) serial na 8
doktoralban

Każdy to skojarzy z Putinem i Rosją . Ojciec Pani kanclerz leżący w trumnie i zakonserwowany... wszystkim kojarzy się  z Leninem. A to dopiero wierzchołek góry lodowej 

ocenił(a) serial na 6
lewinskim6

Problem w tym, że Putin nie jest tak naiwny i podatny na manipulacje. Natomiast aneksja oraz animozje do jankeskich wesz i owszem, mogą kojarzyć się z Rosją.

Bokciu

Owszem, jest naiwny. Uwierzył że dysponuje "drugą armią świata", że wojna skończy się w trzy tygodnie i że ludzie czekają z utęsknieniem na "wyzwolenie" przez jego umundurowanych bandytów. I za jego głupotę i naiwność ruskie wszy płacą teraz ośmieszeniem. W końcu ile armii świata może się "pochwalić" tym że cyganie ukradli im czołg? Ale skojarzeń z Putinem też nie miałem, raczej Bałkany, z tym że wysiadłem po pierwszym odcinku, więc może później było bardziej rusopodobne.

ocenił(a) serial na 6
JednoosobowaHorda

Obawiam, że naiwny to jesteś Ty. Putin w nic nie uwierzył. Ta wojna będzie tyle trwała ile trwać musi. Od samego początku Ukrainę prowadzi deep state, ludzie w Waszyngtonie...ludzie, którzy chcą wojny aby na niej zarabiać.

Bokciu

Aha. Dobrze że Reptilianie się nie włączyli. Wtedy to już w ogóle byłaby masakra.

ocenił(a) serial na 6
JednoosobowaHorda

Mniej wiesz - dłużej żyjesz. Taki więc może i dobrze, że żyjesz w nieświadomości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones