PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800056}

Ratched

7,3 30 334
oceny
7,3 10 1 30334
5,0 3
oceny krytyków
Ratched
powrót do forum serialu Ratched

Skończyłem oglądać, wchodzę na stronę żeby ocenić, patrzę na obsadę a tu brak najlepszej aktorki z całego serialu: Sophie Okonedo jako Charlotte Wells. Żenada.

ocenił(a) serial na 7
aidan_filmaniak

Ta aktorka jest w "obsadzie gościnnej", też nie mogłam się jej doszukać. Zagrała świetnie a umieszczona gdzieś na szarym końcu...

nekoo

Dziękuję za informację, bo do głowy by mi nawet nie przyszło, żeby szukać Sophie w obsadzie gościnnej... Co za absurd.

aidan_filmaniak

Za to nie ma aktora grającego tego chłopaka, którego matka chce zabić doktora.

spacey1

Brandon Flynn został dodany jako jeden z pierwszych. A  żeby było jeszcze zabawniej: do głównej obsady. Chłopak którego zagrał nazywał się Henry Osgood.

aidan_filmaniak

Nie wiem, ile razy przeglądałam obsadę i nie zauważyłam go :) Może dlatego, że na telefonie. Dzięki za sprostowanie :)

ocenił(a) serial na 7
aidan_filmaniak

Zgadzam się! Tez mnie to rozczarowało. Zagrała najlepiej ze wszystkich!

sylviaxmarciniak

Co ona tak wybitnie zagrała? Była całkiem dobra, to przyznam, ale żeby najlepiej? Czy aby nie chodzi o to, że aktorka po prostu jest ładna? ;)

sylviaxmarciniak

A przepraszam, już późno, pomyliłam postacie. Zreflektowałam się jednak, a niestety nie można edytować ani usunąć posta, także sprostuję tylko, że jednak się zgadzam, faktycznie świetna rola.

ocenił(a) serial na 7
aidan_filmaniak

Sama chciałam założyć podobny temat. 3 razy sprawdzałam obsadę, ponieważ nie mogłam się jej doszukać a taką rolę trzeba ocenić. Zagrała o wiele lepiej niż Davis i Paulson razem wzięte.

ocenił(a) serial na 8
aidan_filmaniak

DOKŁADNIE TAK! Jej rola jest jedną z najciekawszych i najlepiej zagranych. Nawet nie ma możliwości by to przekazać przez ocenę, z racji, że jest w obsadzie gościnnej. Sam szukałem jej z dobrych 20 minut...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones