Ród smoka (2022)
Ród smoka: Sezon 1 Ród smoka Sezon 1, Odcinek 3
Odcinek Ród smoka (2022)

Drugi Tego Imienia

Second of His Name 1h 3m
7,6 3 255
ocen
7,6 10 1 3255
Ród smoka
powrót do forum s1e3

Co to był za jeździec na smoku w końcówce bo chyba coś przeoczyłem.
Czemu brat króla chciał zabić posłańca przecież król zgodził się mu pomóc? Czy nie
Trochę śmieszna końcówka jak wybija w pojedynkę tuziny ludzi jak bruce Lee w ściganym.

ocenił(a) serial na 10
JanuszAkaZnawca

Syn corysa
Ponieważ Daemon nie chciał pomocy od króla, bo to by znaczyło że sobie nie radzi

ocenił(a) serial na 8
bubu_master

Aha czyli to nie on napisał do króla z prośbą o pomoc trochę nie ograniam tych imion i mi się myli

ocenił(a) serial na 10
JanuszAkaZnawca

Sam Viserys mówił Radzie że Daemon prędzej zdechnie niż poprosi go o pomoc. Ale i tak mu ją wyśle, bo mimo wszystko wciąż kocha brata i nie chce by zginął. Ja z kolei mam wątpliwości. Czy Daemon po prostu nie chce pomocy od Viserysa bo od początku chciał mu udowodnić że poradzi sobie sam, a przyjmując pomoc pokazał by słabość a to mu niesmak? Czy jest wściekły że Viserys dopiero teraz, po tak długim czasie wyciąga pomocną dłoń, kiedy oni tam wszyscy są na ostatnich nogach i ledwo żyją, żeby odegrać zbawcę?

ocenił(a) serial na 10
JanuszAkaZnawca

W tym sensie że Daemon sobie pomyślał coś w stylu:To ja się tu napie*dalam jak głupi dzień w dzień, a Viserysek wysyła mi swoje liczne siły, żeby wygrać za mnie Wojnę o Stopnie, sam siedząc wygodnie na stołku w stolicy. No ni chu chu!

ocenił(a) serial na 10
JanuszAkaZnawca

Ten młody na Smoku co krzyczy Dracarys to Laenor Velaryon.
PS. A nie Tommy Lee Jones? ;)

ocenił(a) serial na 8
WhiteDemon

Rozkminiasz dobrze ale raczej nie ma głębszego sensu tylko wkurzył się dlatego bo nie chciał pomocy. Tak ale zmieniłem na bruce Lee bo te scena mi go przypomniała ostra naparzanka a bruce otoczony przez triliony wrogów. W sumie to samego Ściganego nie oglądałem więc Tommy Jones też by może pasował sam tekst wziąłem z chłopaki nie płaczą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones