PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94892}

Różowe lata 70.

That '70s Show
7,8 78 109
ocen
7,8 10 1 78109
8,2 8
ocen krytyków
Różowe lata 70.
powrót do forum serialu Różowe lata 70.

Serial świetny, naprawdę śmieszny, bardzo przyjemnie się ogląda. Jedyny minus, to 8 sezon - widać brak pomysłu i nie wiedzieć czemu zniknęli niektórzy bohaterowie, żeby tylko wracać gościnnie.. Siedem sezonów trzymało w miarę równy poziom, choć jak wszędzie były lepsze i gorsze odcinki.

ocenił(a) serial na 10
facq

Dokładnie. Bez Erica to już nie było to samo... I Jackie, która była prawie z każdym z paczki. Słaby sezon, naciągany, niestety jako fanka nie jestem usatysfakcjonowana poziomem 8 sezonu.

ocenił(a) serial na 10
facq

Eric wolal grac w spidermanie, Kelso tez pewnie mial inne propozycje.
8 sezonu dla mnie nie ma juz 7 byl wyraznie slabszy od reszty.

ocenił(a) serial na 10
facq

na ósmy sezon całkiem zmieniono twórców, nawet Danny Masterson (Hyde) krytykował ich decyzje po latach

ocenił(a) serial na 8
facq

Tak jak napisano wyżej, zmieniono twórców, którzy np. nie lubili konceptu Jackie i Hyde'a. Eric i Kelso odeszli, koleś który grał Charliego również, przez co musiano go zastąpić Randym, którego uniwersalnie nie lubiano. Z 8go sezonu, mimo Jackie+Fez, finał był bardzo dobry.

Jeśli chodzi o poziom, to moim zdaniem już od 6go sezonu było kiepsko:
- brak oryginalnej Laurie. Wiem, że z Lisą nie dało się pracować, ale Christina Moore była kiepska w tej roli
- Eric, który zawsze chciał się wyrwać z domu i być niezależny, stał się pasożytem i nierobem. Do tego dochodzi ucieczka przed ślubem, która sprawiła, że Erica ciężko było lubić.
- prawdziwy ojciec Hyde'a. Oprócz faktu, że Hyde nie jest mulatem, nie podobał mi się ten wątek. Lepiej było, gdy jego ojciec był nieobecnym w domu chlorem. Budowało to charakter Hyde'a.
- Jak w 6tym sezonie Jackie i Hyde byli spoko, tak od 7ego Jackie zaczęła dewoluować do bycia rozpieszczoną i żądającą, podobnie jaka była w 1. sezonie. 8my wiadomo - tragedia.

ocenił(a) serial na 8
facq

Co tu się złego zadziało w ostatnim sezonie :<

ocenił(a) serial na 9
facq

8 sezon- powrót Erica i nostalgiczne pożegnanie lat 70 (nowy rok i wejście w lata 80). Mimo fatalnego ostatniego sezonu, ostatni odcinek mnie b. zesmucił...to już jest koniec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones