PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729609}
5,3 1 621
ocen
5,3 10 1 1621
Przypadki Cezarego P.
powrót do forum serialu Przypadki Cezarego P.

Moim zdaniem dużą winę za tak małą oglądalność serialu ponosi to że po prostu TV Puls nie jest tak popularny jak Polsat czy TVN. Myślę że gdyby serial nadawał ten pierwszy kanał to oglądalność nie była by zła.

marekwyszosiat

Tylko TVPuls zlitował się nad Pazurą.

ocenił(a) serial na 5
marekwyszosiat

Puls jest raczej dosc dostepna stacja.Jesli jest slaba ogladalnosc to poprostu pora serialu jest zla.
Niestety polacy wola te swoje wiecznie ciagnace sie historie albo "celebrytow" robiacych jakies glupoty.

luquepl

Jest dostępną ale mało popularną o to mi chodzi ;)

marekwyszosiat

Głupoty gadasz Puls ostatnio się wyrobił od paru ładnych lat dają ciekawe premiery serialowe. Napewno Puls jest popularniejsze teraz od tvn i Polsatu, bo tam nie ma, co oglądać.

dominik1989

Puls popularniejszy od Polsatu ? BUHAHAHAHAHAHAHA Kogo nie zapytam to stacja Puls kojarzy im się z filmami akcji klasy C ( najczęściej te z Seagalem ) ew pseudo horrorów z gatunku plaga monstrualnych jeży itp

marekwyszosiat

a Polsat i Tvn tylko paradokumenty dają. Co ty gadasz nie wiesz bo nie oglądasz. Mówię że od paru lat. Myślisz że tak szybko nowa stacja wyjdzie na swoje żeby kupić lepsze filmy. A popatrz sobie jakie seriale puls dawał przez ostanie 2 lata.

marekwyszosiat

Jak ci twoi znajomi mają pewnie satelitę albo kablówkę to dla nich to puls to mało popularny program. Ale dla tych, co mają tylko podstawowe programy to nie. Bo Puls jest najlepszą stacją z tych ogólnodostępnych programów. Reszta programów chłam dają.Wogóle patrzyłeś kiedyś jakie wpływy ma puls.

marekwyszosiat

Zgadzam się. Ogólnie wczoraj zerknęłam z ciekawości na ten serial i wg mnie jest całkiem fajny ;) Oczywiście nie jest to 13 Posterunek, ale dość zabawny. Nie rozumiem więc złych opinii. Gdyby puścili ten serial na Polsacie czy TVNie o dobrej porze to myślę, że by sobie lepiej poradził niż na Pulsie. Ogólnie uważam, że humor jest w nim na wyższym poziomie niż w wielu amerykańskich serialach komediowych, gdzie często wszystko jest sztuczne i na siłę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones