PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394102}

Przyjaciele z wesołego lasu

Happy Tree Friends
7,1 8 655
ocen
7,1 10 1 8655
Przyjaciele z wesołego lasu
powrót do forum serialu Przyjaciele z wesołego lasu

1/10

ocenił(a) serial na 1

Najglupsza bajka jaka widzialem... jakos nie smieszy mnie rozowy krolik czy wiewiorka bez oka. To piesek leszek juz jest lepszy..

ocenił(a) serial na 7
Cziken

ta bajka ma być głupia. dla tego jest zajebista. pozdro

ocenił(a) serial na 1
Mnih

Mówisz, że głupie = zajebiste. To bardzo rozsądne podejście... jaki szeroki wachlarz filmów może się podobać. Można nawet oglądać nasze rodzime produkcje telewizje (seriale, showy itd.) z przyjemnością...
Podejrzewam, że wiele osób tak myśli (głupie = zajebiste) tak więc nie ma się czego czepiać... szkoda tylko, że ta zasada ma tak duży wpływ na całą kinematografie...
Bajka 1/10.

ocenił(a) serial na 10
Cziken

..TO NIE JEST BAJKA :]
komuś kto oczekuje BAJKI na dobranoc to faktycznie współczuje..
dla mnie to mistrzostwo w swego rodzaju parodii kreskówek, a raczej typowego schematu, przeznaczenia i ich przesłania.
to jest stuprocentowy czarny humor i groteska i jeżeli ktoś to lubi, podobnie jak dajmy na to niskobudżetowe filmy w których leja się hektolitry ketchupu to nigdy nie oceni HTF słabiej niż 'bardzo dobre'.

ocenił(a) serial na 1
ven

to nie jest Bajka to jaki to jest gatunek ? Ja jednak uważam ze takie zabiegi z postaciami animowanymi to przesada.. co jets smeisznego w tym jak mała rózowa wiewiórka ginie w krwawy sposob( groteska ?), strach pomyslec co by bylo z malym dzieckiem po obejrzeniu takiej bajki... zaraz pewnie uslysze ze to bajka dla doroslych... rzeczywiscie z dorosloscia ma tyle wspolnego... równei glupie bajki to m.in. piesek leszek i reszta tego badziewia...

Cziken

Nie wiem co chcecie daje 5/10 bo rewelacja nie, ale jest ok

Cziken

Cziken, nie chodzi o to, że ktoś umiera i to ma być śmieszne. Chodzi raczej o to, W JAKI SPOSÓB umiera. Dlaczego, czy przyczyną tego było uzależnienie od słodyczy czy to, że brat- złodziejaszek ma taki charakter, że woli bogactwo od przyjaciół( biedny Lifty). A tak z ciekawości: ile odcinków tego serialu obejrzałeś?

Cziken

Cziken ja powiem ci tak... HTF JEST ZAJEFAJNE!!! Piesek Leszek i Kartony to już bleee... =_=

ocenił(a) serial na 1
thecarrot

Kapitan bomba nie jest zły:) , wole jednak takie bajki co rzucają wulgaryzmy niż w bardzo brutalny sposób giną zwierzaczki słodkie:)

Cziken

a dla mnie najgłupsze, co widziałam to roztkliwianie się nad słodkimi zwierzaczkami, które giną w okrutny sposób blablabla, tak jakby to były prawdziwe zwierzęta. nie chcesz, nie oglądaj- proste. HTF wcale nie jest gorsze od karonów, w których przeklinają co i rusz.

ocenił(a) serial na 1
Cziken

Przyjrzyj się jeszcze z Fandomu tam będzie jeszcze ciekawsze Jak Scenariusz tego serialu będzie zbyt pozbawione sensu...
Wolę z Fandomu tam jest lepiej wybierane. Zaś sam serial i tak nie ocieknie łżami ani strachulami... A więc Jako Większość rysunków jest 10/10 z arcydzieł (Oczywiście najrzadszych) ale sam scenariusz i tak jest bez sensu... 1/10
Już prędzej Kiepscy od Yoki bywały lepsze niż te Mondowskie HaTreFy.
A więc to jest moja obiektywna opinia i bez wątpienia jest nie do zmieniania. 1/10. Bez szans na poprawy.

ocenił(a) serial na 7
Illutorium

Serial mi się bardzo podoba. Dlaczego? Bajka jest zrobiona świetnie. Nie jest to animacja dla dzieci, ale mimo tego posiada pewnien morał. Należy wykonywać czynności dokładnie, albo nie można kraść lub też nie wolno jeść za dużo słodyczy. Wiem! Można to przedstawić w inny sposób. Ale chodzi o to by zachęcić widzów do oglądania. Tu chodzi o ORGINALNOŚĆ.
Weołość ludziom nie wystarczy! ''Tom i Jerry'' kiedyś złapało ogromną ilość widzów. Teraz mamy tego bardziej brutalną wersje. Trzeba przyznać, że bajka jest bardzo ładnie wykonana w porównaniu do ''Kapitana Bomby'' czy ''Pieska Leszka''. Ale o ''gustach się nie dyskutuje''.

użytkownik usunięty
Cziken

Również tego nienawidzę.
Każdych hejterow tego serialu popieram

ocenił(a) serial na 9

Bo ludzie źle to odbierają, to jest animacja. Jest jak najbardziej fantastyczna, jak byłem mały to trochę bałem się tego oglądać, ale czasami wracam do niektórych momentów szczególnie z flippim, który jest genialną postacią, z resztą ocena mówi sama za siebie ;p a to, że czegoś nie rozumiesz lub ci się nie podoba to nie znaczy, że jest kiczem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones