PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652377}
6,9 19 502
oceny
6,9 10 1 19502
Przyjaciółki
powrót do forum serialu Przyjaciółki

Niestety, ale 13 sezon był najgorszym ze wszystkich. Niezwykle chaotyczny i bez jakiegokolwiek pomysłu na postacie. Ale najbardziej zadziwił mnie wątek Zuzy i Jaśka ! On ją zdradził, ona jego.. i to on miał do niej ogromne pretensje, jakby sam był w porządku i bez skazy! Nie mogłam już słuchać jego żali. Nikt tam nie jest święty, ale i tak według mnie większym świństwem jest zdrada, gdy ukochana żona walczy o życie w szpitalu. Wstrętna postać, powinni się go jak najszybciej pozbyć.

malami132

Ja z kolei mam nadzieję, że nie utną wątku tego lekarza. Gra go dobry aktor, pamiętam gdy pojawił się w " Na Wspólnej" to ożywił cały ten nudny serial. Kochałam jego wątek i tak mogłoby być i tutaj.

ocenił(a) serial na 8
Holly85

Chodziło mi o to, że mogliby się pozbyć Jaśka, a lekarza zostawić :)

malami132

haha, tak ale jendka wątek, ze jakis fajny bezdzietny typ bierze się za taką babę z 2 dzieci (z 2 ojców) jest dla mnie niewiarygodny :D
Lekarz super typ, najlepiej jakby go sparowali z jakąś ciekawą postacią.

Wątek ingi jest tak samo żenujący i niewiarygodny ona i ten mlody lekarz, nosz kaman :D

ocenił(a) serial na 9
Holly85

No wątek Ingi beznadziejny w sumie. Choc chcialabym zeby sie w koncu ustatkowala. Nie mniej uwielbiam ten serial od 1 sezonu. Super jest taki inny niz te wszystkie Zlotopolskie haha

AnkaEf

No wiadomo, tam wszystko "po bożemu". w 21 wieku więcej moralności niż w serialach z lat 70. :D hahah
Ja też lubię ten serial, idiotyczne są tylko niektore wątki, bo w realu są mało prawdopodobne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones