PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652377}
6,9 19 502
oceny
6,9 10 1 19502
Przyjaciółki
powrót do forum serialu Przyjaciółki

Jestem pod wrażeniem decyzji Anki o wyprowadzce, szkoda, że o jakieś pół roku za późno, zrezygnowała z fajnego faceta na rzecz męża, to ma co chciała. Paweł gamoń wiecznie bujający w obłokach i kroczach obcych kobiet nie wie nawet jak uprasować koszulę. Zdaje się, że tam się zawali jej na głowę wiele na raz. Wyprowadzka, wynajem i kto wie czy nie utrata pracy...
Wątek Patrycji to totalny absurd, kobieta zmarnowała szmat czasu na tego debila przemocowca, który teraz rozstaje się z nią z kolejnego błahego powodu(popchnięcia psychicznie chorej intruzki). Powiedzcie mi jaka zdrowa na umyśle kobieta wróciłaby do kogoś takiego, jednocześnie biorąc na swoje barki wychowanie nie swojego dziecka, w dodatku pochodzącego ze zdrady czy tam romansu z rywalką. dajcie spokój , rezyser popłynął.
Zuza Jasiek aaaaa nudy, w sumie to wam powiem, że ten Chris (Łukasz Konopka) aktor petarda), po prostu niemożliwie elektryzujący facet, mogłiby go wprowadzić do obsady na stałe, przynajmniej coś by się działo.

Holly85

Wątek Patrycji trąca schizofrenią co najmniej, też sobie mysle jaka normalna baba zaakceptowałaby taką sytuację? Cudze dziecko, w dodatku kobiety, ktora sypiala z jej ex mężem, a ten ex next mąż traktuje ją dalej jak ścierę, ściera nianczy nieswojego bachora, a on się z nią rozstaje z byle powodu. Komedia:D zrozumialabym problem Patrycji, gdyby byla totalnie bezdzietna i nie miala szans na dzieci, ale ma swoje dziecko ktore ostatnio chyba trochę zaniedbuje...
Dodam od siebie, że podoba mi się wątek Doroty, i chociaż wielu już pisało, że Doroty powinno być więcej, to tym razem mam wrażenie, że jest jej więcej, albo jest jakoś nudno. Wygląda w kazdym odcinku tak samo (jestem w polowie sezonu) ciągle to samo futro, ta sama fryzura, ciągle z tym facetem oszustem. Żadnych intryg, żadnych innych zainteresowanych panów, trochę dziwne bo to była sprytna kobieta, a tu nagle daje się manipulować takiemu (w dodatku nieatrakcyjnemu) kolesiowi. Niedorzeczne :D
Socha? - wątek głupi ona brzydka i nudna jak zawsze.

lilah_

prawda prawda. sezon 12 ominela, wkraczam w 13 i co widze - Pati nadal z kolesiem, ktory ja lal, a do tego daje sobie znow wchodzic na glowe, opiekuje sie jego dzieckiem ze zdrady z wariatka, z ktora sie puscil ( dodatkowy smaczek ) olewajac jej dziecko (adopcja). czy takie kobiety jak Patrycja w ogole istnieja??? ale pomimo wszystko, bardziej wkurza mnie jak zwykle Inga --- wchodzi w jasny uklad z kolesiem a potem stroi fochy i gra niedostepna :D

ocenił(a) serial na 4
marajka

no bo przeciez jak on mogl sie w niej nie zakochac!!! w ogole mysle ze skonczy sie jak zwykle wielka zenada i ich uklad do seksu przemieni sie w zwiazek a on sie zakocha.
I tak, takie kobiety istnieja- wybacza wszystko byleby facet byl.

lilah_

Co do Sochy i tego jej kolesia od seksu. Jezuuuuu jak on mnie irytuje!!!!
Ten jego "seksowny" głosik, te na siłę głębokie spojrzenia, taki manipulator, który pojawia się i znika, a pojawia się wtedy gdy chce por#$%ć.
Do samego aktora nic nie mam zaznacza, świetnie gra takiego cwaniaka, jednak sama postać wzbudza nieznane mi dotad mordercze uczucia :D W życiu bym na niego nie poleciała. !

ocenił(a) serial na 4
Holly85

no tylko ze oni sie umawiali ze ich znajomosc ma sie opierac tylko na seksie wiec co w tym dziwnego ze on sobie por*cha i znika? tak sie przeciez umawiali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones