PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652377}
6,9 19 502
oceny
6,9 10 1 19502
Przyjaciółki
powrót do forum serialu Przyjaciółki

Czy ktoś potrafi mi wyjaśnić co się stało z ciążą Doroty ? Jak kojarzę w 12 sezonie zaszła z Erykiem w ciążę. Pamiętam załamaną Dorotę widzącą dwie kreski na teście. Odeszła od niego by przeżyć jeszcze trochę szaleństw ale Eryk zapewnił że będzie ją wspierał w wychowaniu ich dziecka.
W 13 sezonie, poza tym że Dorota odziedziczyła fortunę po zmarłym mężu nie dowiadujemy się nic o ciąży z poprzedniego sezonu. Spodziewałam się Doroty wychowującej dwójkę dzieci lub tuż przed porodem. A tu nic, żadnej wzmianki o ewentualnej stracie dziecka też. Czy scenarzyści zapomnieli ? Czy może coś pominęłam ?

selenenesardo

Mi się wydaje, ze była wzmianka o tym, że poroniła. Potem chłop zmarł jeszcze przed rozwodem i ona dostała majątek. Ale mogę się mylić, bo nie oglądam nowych odcinków od deski do deski.

selenenesardo

W rozmowie z Ingą, w tym ich salonie paznokci, Dorota coś mówiła o poronieniu

ocenił(a) serial na 4
selenenesardo

pominełaś. W 1 odcinku najnowszego sezonu Dorota rozmawia z Ingą i wspominają o tym ze Dorota poleciała na Majorke (albo Malediwy) bo musiala odreagowac poronienie a potem zartuja z tego ze tylko Dorocie moglo sie zdarzyc takie szczescie ze mialo dojsc do rozwodu, papiery byly juz w sądzie ale ten Eryk i nie doszlo do rozprawy a skoro on zmarl a oni formalnie byli malzenstwem to Dorota wszystko odziedziczyła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones