PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620792}

Przebudzenie

Awake
7,4 3 006
ocen
7,4 10 1 3006
Przebudzenie
powrót do forum serialu Przebudzenie

Pytanie do tych, którzy obejrzeli całość: warto oglądać? Czy historia ma jakies sensowne
zakończenie? Wiem, że serial został skasowany po pierwszym sezonie i przez to, pomimo Jasona
Isaacsa i wyglądającej na ciekawą fabuły, zastanawiam sie, czy zabierać się za niego. Wolałabym
nie wkręcać się w historię, która na koniec zupełnie się urywa zupełnie bez domknięcia wątków...
Jakieś sugestie? (tylko bez spoilerów prszę ;)

Julka_21

Tak, udało im się sensownie go zakończyć. Nie jest to jeden z tych seriali urwanych w nagłym momencie.

Inna sprawa, że to strasznie kiepski serial. Jest nudny, nieciekawy i bardzo schematyczny (każdy odcinek wygląda praktycznie tak samo). W ogóle po macoszemu potraktowano motyw życia w dwóch rzeczywistościach, beznadziejnie napisano relacje na linii ojciec-syn, mąż-żona. Rozkręcił się chyba dopiero na 2 lub 3 odcinki przed końcem. Tak więc, jeśli akurat masz lepsze seriale pod ręką - to zabierz się za nie. Chociaż z drugiej strony, liczy tylko 13 odc., więc można zaliczyć np. jako ciekawostkę ;)

Hayes

Wielkie dzięki za odpowiedź! W takim razie możliwe, że na niego zerknę w wolnej chwili. Mimo wszystko opis fabuły wygląda zachęcająco, no i bardzo lubię Jasona Isaacsa. Może jednak bardziej przypadnie mi do gustu niż Tobie ;)

Hayes

Pisz za siebie, dla mnie był super.

milenasy

Nie wiem, co tu takiego mogło być super.

Hayes

Ja też nie wiem, ale mi się bardzo podoba.

ocenił(a) serial na 9
Hayes

To taki Lynchowski klimat, mniej wyrafinowanego odbiorcę może rozczarowywać, bo po prostu nie zrozumie niuansów i odniesień. Nie każdy doceni dobry serial. To nie jest typowa amerykańska masówka.

ocenił(a) serial na 6
Leda_z_krainy_mgiel

Moim zdaniem ma naiwne, otwarte zakończenie właśnie po to, żeby część odbiorców poczuła się "wyrafinowanymi".

ocenił(a) serial na 10
Julka_21

Bardzo polecam, znakomity serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones