PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=425257}

Prywatna praktyka

Private Practice
7,2 10 204
oceny
7,2 10 1 10204
Prywatna praktyka
powrót do forum serialu Prywatna praktyka

Pete i Violet

ocenił(a) serial na 6

uważam, że są najbardziej denerwującymi postaciami w serialu. oboje mają kompleks boga, uważają
że wszystko zależy od nich, wtykają nos w nie swoje sprawy, przy czym uwielbiają to robić i
uważają to za słuszne. jedynie ich zdanie się liczy, wszystkie inne są złe i bezsensowne. szkoda mi
tylko lucasa. cieszyłabym się, gdyby obie te postacie zostały usunięte z serialu, gdyby wyjechali
gdzieś całą rodziną, czy cokolwiek.

ocenił(a) serial na 7
kaskaizyd

uwaga spoiler, przy którym jesteś odcinku jak nie widziałaś wszystkiego to nie czytaj dalej...................... przecież Pete umiera potem, ja na początku bardzo ich lubiłam później miałam podobne zdanie i Violet jest cały czas strasznie męcząca.

ocenił(a) serial na 6
werty222

widziałam, oglądam na bieżąco, dlatego napisałam, że wolałabym żeby wszyscy razem wyjechali gdzieś całą rodziną ;) nie chciałam spoilować
dokładnie, męczący są tak samo razem jak i oddzielnie. teraz violet (poprzednio również) całą uwagę skupia na sobie, jej problem musi być największy i najważniejszy.

ocenił(a) serial na 8
kaskaizyd

Tez jej nie lubie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones