PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=516408}

Profil

Profilage
7,7 2 207
ocen
7,7 10 1 2207
Profil
powrót do forum serialu Profil

7/10

ocenił(a) serial na 7

Początki trochę mnie zawodziły ale potem było coraz lepiej .Profil to serial można powiedzieć
psychologiczny .Zagadki tu kryminalne nie są łatwe nawet można powiedzieć skomplikowane i
rozwiązanie zawsze wiąże się z jakoś mroczną tajemnicą i dzięki temu serial dużo zyskuje Profil to
zgrabny serial kryminalny może nie trzyma w napięciu nie ma tu zwrotów akcji .Ale i tak serial
potrafi przykuć uwagę na 60 minut 7/10

ocenił(a) serial na 7
kinoman1985

Mam dokładnie takie same odczucia. Po pierwszym, drugim odcinku byłam zawiedziona, ale jako, że nie miałam nic do roboty, to oglądałam kolejne. Teraz nie wyobrażam sobie poniedziałku bez Chloe i Matthieu. Nawet mimo tego, iż w połowie odcinka znam rozwiązanie :) No i jeszcze zwrócę uwagę, że bohaterowie noszą obecnie dużo lepsze ubrania, niż w pierwszych odcinkach. Tylko torebka Chloe wydaje się być nieśmiertelna.

SzaBa

Szkoda, że na końcu 2. serii Perac zginął. Teraz leci nowy sezon z nowym gliniarzem... i zobaczymy, jak się to rozwinie. Ale zakończenie drugiego sezonu było jakieś takie... niedorobione.

ocenił(a) serial na 7
Darth_Stalin

Jestem tym faktem bardzo rozczarowana. Nowy policjant, jak dla mnie, typowy hollywoodzki twardziel. Póki co, nie przekonuje mnie do siebie. Bardzo żałuję, że Matthieu już nie ma. Serial sporo stracił.

ocenił(a) serial na 7
SzaBa

I jak Rocher przekonał cię do siebie ?

ocenił(a) serial na 7
HotChocolate90

A wiesz, że przepadłam. Już nawet prawie nie pamiętam poprzednika :) Rocher jest fantastyczny.

ocenił(a) serial na 7
SzaBa

Chociaż niektóre wątki, które dla niego wymyślili są moim zdaniem niedorzeczne. Moim zdaniem nie wykorzystali potencjału tej postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones