PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=516408}

Profil

Profilage
7,7 2 207
ocen
7,7 10 1 2207
Profil
powrót do forum serialu Profil

5 listopada odbyła się premiera 6 sezonu. Nowy sezon zapowiada się na kolejny hit. Pierwszy odcinek nowego sezonu obejrzało 7 milionów widzów i był to najchętniej oglądany program we francuskiej telewizji w tym czasie. To dobry znak, bo dzięki temu zwiększa się szansa na emisję serialu w Polsce. 6 sezon ma się składać z 10 odcinków.

A w serialu trochę się będzie dziac:

* Akcja 6 sezonu zacznie się rok po wydarzeniach z ostatniego odcinka 5 sezonu.

* Po akcji z końca 5 sezonu Chloe straci opiekę nad Lilly i trafi do szpitala. Potem wróci do policji, ale będzie pracować w archiwum. Ale podobno po jakimś czasie wróci do pracy przy śledztwach i to za sprawą Rochera.

* Rocher będzie się trzymać w miarę dobrze, ale będzie odczuwać co nieco ból w miejscu po ranie jaką zadała mu Chloe.

* Pojawi się nowa funkcjonariuszka Emma, która ponoć jest córką Fred!

* Rocher będzie odnosić się do Chloe raczej normalnie, ale będzie mu trudno zapomnieć o tym co zrobiła mu Chloe. Nie mniej z wywiadu z aktorem grającym Rochera wynika, że akcja ma się rozwijać raczej pomyślnie dla relacji tych postaci.

* Adele będzie pracowała jako detektyw.

* Pojawi się Dimitri, dawny przyjaciel Rochera.

* Hypolite będzie mieć problemy po śmierci Fred, podobno będzie pić czy coś.

Poza tym słyszałam, że producenci wybrali już aktorkę, która ma zastąpić Odille w 7 sezonie. A grana przez nią postać ma być totalnym przeciwieństwem Chloe. Na razie nie ujawniają o jaką aktorkę chodzi, to ma być niespodzianka.

ocenił(a) serial na 8
christinearron

Małe sprostowanie, to co napisałam to są rzeczy które wyczytałam z francuskojęzycznych stron przy pomocy translatora i niekoniecznie muszą okazać się w 100% potwierdzone.

christinearron

Wolałabym, żeby się okazało, że cały 5 sezon to była wyobraźnia Chloe będącej w śpiączce po wieszaniu się w piwnicy. Jakoś cukierkowo zaczął się 5 sezon, Chloe szczęśliwa, bez urazów psychicznych, bez śladów na szyi, pozwolili jej wychowywać małą. Matka szczęśliwa i cała, pomaga jej jak może. Wszyscy mają się świetnie. A w jednym z odcinków, w którym Chloe odebrała córkę ze szkoły a okazało się, że jednak nie (telefon ze szkoły) i chyba słychać było słowa: "Chloe, ja żyję..." itd. Nie chcę, żeby się okazało, że jest chora psychicznie i że praktycznie wszystkich próbowała zabić :(

ocenił(a) serial na 8
Henrica

W ostatnim odcinku 5 sezonu wbiła nożyczki w plecy Rochera bo myślała, że to świr który porwał Fred. Z tego co wiem to na koniec 1 odcinka 6 sezonu Rocher odwiedził Chloe i rozmawiali, ale nie pokazano jak wyglądała ich rozmowa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones