PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871352}
6,3 142
oceny
6,3 10 1 142
Professor T
powrót do forum serialu Professor T

ost odc

ocenił(a) serial na 6

matka która woli zachować w sekrecie romans niż żeby syn był zdrowy, chociaż przez ten sekret stał sie kim się stał, i jeszcze się ukrywa jakby żydów mordowała we wojnę...
młody policjant prowadzi samochód i daje się rozbroić wjejskiemu cwaniaczkowi/ debilowi? - strzelaj to się rozpi........ - albo mógł wziąć 3 pistolety, a jak brał pistolet ze schowka to nie poczuł że lżejszy? a nawet jeśli to nie sprawdził magazynku?
młoda policjantka nie słucha profesora bo rozpamiętuje swój związek z młodym - w szkole jesteśmy?
stara nie słucha profesora bo myśli że jest zazdrosny, i pozwala by typ stał za nią jak wpisuje hasło i bieże lapka na chatę? jak się dowiaduje o zdradzie to czaka sama, zamiast zastawić pułapkę? mówi młodej że dobrze że jej powiedziała - a właśnie źle zrobiła. profesor jej pomógł a ta nie dość że go aresztowała to mówi że nie chce go widzieć
profesor nie powinien w ogóle siedzieć, gdyby nie on nie mieli by niektórych dowodów i jak wyjdzie powinien im powiedzieć, że w związku z okazaną mi "wdziącznością" pocałujcie mnie w d... jak będziecie chcieli mojej pomocy. i jakim kur.. cudem wmiósł strzelbę na posterunek???
do tego zwrot akcji za zwrotem akcji - kto z kim w końcu
a tan od tajnych operacji pewnie sam się pogubił komu co mówił
nieporozumienie wręcz kosmiczne o tym się kur... NASA powinna dowiedzieć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones