PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871352}
6,3 142
oceny
6,3 10 1 142
Professor T
powrót do forum serialu Professor T

Po pierwszym odcinku

ocenił(a) serial na 4

Formalnie świetnie, fabularnie niekoniecznie. Mieszanka dobrych pomysłów i głupot. Nosił ktoś całymi dniami lateksowe rękawiczki?

ocenił(a) serial na 6
Izukar

Sprawdz sobie co to jest mizofobia, leczyles sie na nerwice natrectw? Sa z daleka dziwniejsze zachowania ludzi cierpiacych na problemy natury mentalnej wiec argument totalnie z dupy... A serial taki na niedzielne popołudnie, trochę Agaty Christie trochę Sherlocka Holmesa, całkiem spoko sie to ogląda choć nie powala.

Izukar

Pewnie Covidianie.

ocenił(a) serial na 7
Izukar

Ja noszę takie rękawiczki jak robię zakupy w galeriach, bo nie chcę bezustannie maziać rąk tymi śmierdzącymi i wysuszającymi żelami antybakteryjnymi. Pewnie się na mnie patrzą jak na wariatkę, ale nie przejmuję się. Jednak trwa to 1 - 2 godzin i już masakra, a tak cały czas nosić, łącznie ze swoim mieszkaniem? No nie bardzo mi się to widzi. Co do serialu, to największą jego zaletą jest odtwórca głównej roli, stworzony do grania takich postaci. Cóż ona na to poradzi, że tak wygląda i ma taki sposób mówienia/akcent? :) Do tego dodajmy estetykę i klimat. Fabuły niestety niezbyt wyrafinowane, to prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones