PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10030298}

Problem trzech ciał

3 Body Problem
6,6 15 217
ocen
6,6 10 1 15217
5,4 9
ocen krytyków
Problem trzech ciał
powrót do forum serialu Problem trzech ciał

Zmiany są dobre, jeżeli są oryginalne i pomysłowe. Ale jaki jest cel zmieniania płci bohaterów oraz ich orientacji seksualnej? Czemu ma to służyć? Przecież to jest bez sensu. Co złego jest w tym, że glówny bohater jest meżczyzną? Po co ta zmiana na kobietę.

Im dłużej oglądam, tym jest gorzej, ten gejem, kolejny też i następny. Nic nie mam do osób homoseksualnych, ale po co?

użytkownik usunięty
forek23

Dla "reprezentacji" a jakże, Netflix nie byłby sobą gdyby tego nie robił.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Qpsztal

Twój komentarz świadczy o głębokiej obsesji. Na twoim miejscu udałabym się do specjalisty.

Qpsztal

Lada chwila wejdzie ustawa o automatycznym karaniu za nieodpowiednie słowa. Nazwanie kogoś nieodpowiednim zaimkiem zagrożone karą więzienia? Pewnie w niedalekiej przyszłości, na początku będą kary finansowe. Ot, taka nowoczesna wolność słowa. Chyba że będzie jak z prezydentem, też jest przepis że obrażanie głowy państwa jest karane z urzędu a i tak pół Polski nazywa swojego prezydenta debilem i nikomu nic się z tego powodu nie stało. Nawet sąd przyznał że nazwanie Dudy debilem nie jest obraźliwe. Ciekawe czy ten sam sąd uzna że nazwanie geja pedałem też nie obraża?

ReveAnge

W Szkocji już taka ustawa jest od tego miesiąca. O mowie nienawiści.

forek23

Wiem i podobno policja jest zawalona takimi bzdurami i nie ma czasu na normalne wykonywanie swoich obowiązków. Może o to w tym chodzi, niech się zajmują głupotami a na ulicach zapanuje anarchia.

ocenił(a) serial na 9
ReveAnge

Weź Ty być głupi gdzie indziej. To jest forum o filmach, nie o jakiś skrzywieniach.

forek23

A co złego, że jest kobietą? Czy ma to jakieś znaczenie dla historii? Pytam z perspektywy osoby, która książki nie czytała.

karolciam810

No wiele. Kobiety od mężczyzn dość mocno się różnią. Autor powieści o sądził w tej roli mężczyznę i pod niego wszystko ulozyl

karolciam810

Ale nie chodzi o to, że jest w tym coś złego lub nie, tylko pytanie jest po co zmieniać płeć głównego bohatera? Jeżeli zmienili, to musi być konkretny powód. Chętnie bym go poznał.

forek23

to sie skontaktuj z tworcami xD

karolciam810

Skoro nie ma, to dlaczego jednak zmieniono płeć? To działa w dwie strony.

ocenił(a) serial na 2
forek23

Nie ma tam żadnego geja. Jeśli ich wszędzie widzisz może to wymaga leczenia?

rob_sad

Syn policjanta jest gejem. Wspomina w jednej scenie o swoim chłopaku. Główna bohaterka też jest orientacji homoseksualnej. Oj, nie oglądałeś uważnie.

forek23

Która główna bohaterka? Ja wyłapałem że tylko syn policjanta jest nowoczesny. Transa żadnego nie było.

forek23

Jest dużo zmian w stosunku do książki, a ty się przyczepiłeś akurat do gejów. Ludzie, dajcie spokój, serio … Piszesz, że co drugi jest gejem i wymieniasz dwie postaci. Matematyka nie jest Twoją mocną stroną. 

UpTrinity

To była przenośnia. Sprawdź co to jest, chociażby na wikipedii.

forek23

To elgiebetowska aktywistka, z takim czymś się nie dyskutuje, chociaż wiem że to robisz dla beki fajnie jest popatrzeć jak lewactwo odpala się jeden po drugim

forek23

A jakie to ma znaczenie? Naprawdę dobijające jest to ciagłe narzekanie., a to gej, lesbijka to źle, czarnoskóry też źle. To takie żenujące, że mamy takie ograniczone społeczeństwo.

zbigbiewwojciechowski

Społeczeństwo mamy jakie mamy i wasze orientacje seksualne zwisają nam jak kilo kitu, problem zaczyna się jak ta homo-lewacka sekta zaczyna wtrącać się do scenariuszy filmowych i literatury wciskając tam swoją czarno-tęczową ideologie i trzeba być debilem lub lewakiem aby wpierać społeczeństwu że ono nie lubi homosiów i czarno-żółto-czerwonoskórych osób

Qpsztal

Debilu scenariusze filmowe oparte są na życiu społecznym. To , że ci ksiądz do tej pory wmawiał, że to nie istnieje i jest złe nie znaczy, że takie jest. Poprawność polityczna to była w minionych i zapomnianych dekadach gdzie zakłamywano rzeczywistość teraz jest normalne , różnorodne kino, ale grupa niedorozwiniętych imbecyli się zawsze będzie ciskać.

zbigbiewwojciechowski

No chyba ma znaczenie, bo gdyby nie miało znaczenia, to powiesć zekranizowano by wiernie. Po coś zmienili płeć głównego bohatera. Dlaczego? Po co? Jeżeli płeć nie ma znaczenia, to po co ta zmiana?

forek23

Ja rozumiem że to może wkurzać, sam mam alergię na tęczę ale tu i tak było to całkiem łagodnie pokazane. Teraz już tak będzie że każdy film i serial muszą mieć takie elementy, tego już się nie cofnie. Możemy to zaakceptować i ignorować, skupiając się na opowieści albo się burzyć, co w niczym nie pomoże. Za daleko to już poszło. Bolszewicka rewolucja jak na początku serialu, gdzie banda komuchów linczuje faceta, który miał inne zdanie, w dodatku argumentując je z naukowego punktu widzenia. Teraz też tak mamy w tym nowym świecie, masz być głupi jak reszta albo cię wykończy banda siepaczy wspierana bezmyślną masą pelikanów.

ReveAnge

Zamieniłeś lemingi na pelikany żeby nie urazić ośmio gwiazdkowej dziczy, to nic Ci nie pomoże jak nie będziesz z bolszewią. Nie po stokroć nie należy lewactwa ignorować a tym bardziej akceptować na forum filmowym. Jeszcze nie wszystkie sądy to justytucja, miejmy własne zdanie a nie poprawność polityczną.

Qpsztal

Czyli ty jesteś prawicowiec jak rozumiem. Katol, pedofil co napierdala żonkę żeby uklęknąć w niedzielę przed księdzem zrobić ooo i dostaç rozgrzeszenie. Jebać prawicowców zawszonych.

zbigbiewwojciechowski

bingo !! mamy pierwsze pato-lewackie ścierwo które wystawiło łeb z szamba i coś duka o katolach, pedofilach i tak ogólnie co go boli. Takich śmieci na tym forum jest sporo. Jak pomóc tym ludziom z rozbitych ubeckich rodzin mających za wzór neomarksistowską ideologię ?

Qpsztal

Przestań się ukrywać pod płaszczykiem homofoba. Widać w twoich postach ból, ponieważ boisz się przyznać, że jak byłeś ministrantem i ksiądz ci zapodał tłuczka to byłeś wniebowzięty. Tak masz do dzisiaj zatem przyznaj w końcu , że lubisz dostać pęto w pupę, może to pomoże ci zrzucić tę ałą złość do tego świata.

forek23

Na tym polega sztuka filmowx, na zmianach , ewolucji, próbowaniu czegoś nowego, a znaczenie ma gra aktorska nieważne czy to kobieta , mężczyzna

forek23

Obstawiam, że zmiana jest dlatego aby ograniczyć ilość postaci. Dzięki temu Saul może poźniej spiknąć się z nią zamiast wprowadzać nową postać, która dla nas jest nieważna, a tak jesteśmy od 1 odcinka do niej przywiązani.

Ja książki czytałem i generalnie uważam, że zmiany które wprowadzili są cąłkiem w porządku. Minusem książek jest to, że pojawiają sie bohaterowie, którzy którzy są z nami jeden tom i później o nich zapominamy. Tutaj twórcy chcieli (przynajmniej tak to interpretuje) abyśmy mieli czas się emocjonalnie do nich przywiązać.

Niestety Auggie jest bardzo niesympatyczna i pewnie większość widzów wkurza.

ocenił(a) serial na 6
forek23

To tam ktoś jest gejem? Obejrzałam cały sezon i nawet nie zauważyłam. Z komentarzy wyczytalam, ze syn policjanta. Czyli postac, ktora pojawia sie na ekranie na łącznie 5 minut. Wyluzuj trochę to może też przestaniesz ich zauważać, tak jak nie zwracasz uwagi na to, że ktoś jest hetero.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones