PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546526}

Prawo Garrowa

Garrow's Law
8,6 302
oceny
8,6 10 1 302
Prawo Garrowa
powrót do forum serialu Prawo Garrowa

Dziecko

ocenił(a) serial na 7

Niestety nie mogłam oglądać dziś nowego odcinka, stąd moje pytanie. Kto jest ojcem dziecka Lady Sary? Czy rozstała się ona ze swym mężem i czy jest teraz z Garrow'em?
Dziękuje i pozdrawiam.

paulinka1262

[Spoiler] Lady Sarah utrzymuje, że ojcem jej dziecka jest jej mąż. Zażądał, jako dowodu na jej wierność, aby wyciągnęła z Garrowa informacje o tym co zamierza zrobić w sprawie, którą prowadził. Zgodziła się, lecz po pierwszej próbie stwierdziła, że nie może tego zrobić. Jej mąż zdecydował się na rozwód. Po konsultacji z prawnikiem wybrał najkorzystniejszy dla siebie i najbardziej upokarzający dla niej wariant, który polegał na tym, że Lady Sarah zostanie pozbawiona majątku i nie będzie miała możliwości ponownego wyjścia za mąż. Gdy dostała informacje o rozwodzie poszła do Southouse'a i Garrowa aby jej to dokładnie wytłumaczyli.

To chyba wszystko, jeśli o to chodzi. Mam nadzieję, że nic nie przekręciłam ;)

ocenił(a) serial na 7
Lenfant

Czyli nadal tak naprawdę nie wiadomo kto jest ojcem dziecka Lady Sarah. Może w kolejnym odcinku dowiemy się kto nim jest i czy Lady zostanie z mężem czy z Garrow'em.
Dzięki Lenfant za informacje.

paulinka1262

Podejrzewam, że nie ma co liczyć na to, że zostanie z mężem, bo ona może i by chciała ale to nie od niej w tym momencie zależy. Wydaje mi się, że pozew (czy jakkolwiek to się zwie) już jest w sądzie także to już chyba kwestia czasu.
Nie ma za co ^^ Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones