PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645284}

Prawdziwi

Äkta människor
7,4 940
ocen
7,4 10 1 940
Prawdziwi
powrót do forum serialu Prawdziwi

Czy ktoś wie kiedy ma być 3 sezon?

bakuganmisiu

Hej hej!
Rzuć okiem - Channel 4 z UK robi remake. Jest już pilot.
http://www.wykop.pl/link/2610091/humans-nowy-serial-science-fiction-w-stylu-blac k-mirror/

Saeglopur89

Dzięki!

bakuganmisiu

Wszystko wskazuje na to, że nigdy, scenariusz jest, ale stacja nie chce wyłożyć pieniędzy

kosovitz

Dzięki za odpowiedź. Zaczęłam oglądać ten remake, ale wolę jednak pierwowzór.......

ocenił(a) serial na 8
kosovitz

jak nigdy?musi byc?ten serial jest super i ciagle sie rozwija?Miejmy nadzieje ze powstanie kolejny sezon i nestepny.Czy ci ludzie maja cos nie tak z glowami,zaprzestac produkcji tak genialnego serialu?nierozumie tego?

eliot84

Tutaj nie chodzi o to, że coś jest złe, tylko, najwyraźniej dla sponsorów oglądalność była za mała, żeby im się opłacało finansować kontynuacje

ocenił(a) serial na 8
kosovitz

ja wiem,ze chodzi o pieniadze niemniej jednak serial rewelacyjny.szkoda jak nie wiem.Bea wyzwolila Ricka i Vere i te czarna murzynke,oj dzialo by sie dzialo w 3 sezonie.Roger do nich dolaczyl.Flash i Mi Mi zostaly uznane za ludzi.Naprawde az mi sie plakac chce ze tak genialnego serialu juz niezobacze.Robimy jakis Fun page tego serialu.nie wiem dlaczego w Polsce ten serial ma taka slabą publike?

eliot84

Jeśli Cię to choć trochę pocieszy, to Pia Halvorsen dostała główną rolę w nowym serialu, ale premiera dopiero w 2017.

eliot84

bo w polsce sa same huboty ktore sie jeszcze nie obudzily zeby docenic taki masterpis ;)

ocenił(a) serial na 10
renhoelder

Dokładnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones