PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684445}

Pozostawieni

The Leftovers
7,4 21 426
ocen
7,4 10 1 21426
8,6 9
ocen krytyków
Pozostawieni
powrót do forum serialu Pozostawieni

Proszę niech ktoś mi napisze,że warto oglądać ten serial dalej. Zmarnowałam jak narazie 4 godziny swojego cennego życia na to COŚ...już po 1 odcinku mi się nie spodobał, choć uwielbiam takie klimaty. Dałam szanse...kolejną...kolejną... i kolejną...po 4 odcinku zero. Tylko wku...mnie nachodzi. Czy coś zacznie się dziać? nie wiem...kosmici się pojawią? anioły zejdą z nieba albo otworzy się piekło? Boje się,że powtórzy się historia rodem z Lostów...czyli totalne gów...z góry dzięki.

Aleksandra_Olsztyn

Daj sobie spokój, widocznie nie jest dla ciebie.

ocenił(a) serial na 10
Aleksandra_Olsztyn

Serial nie dla ciebie. Nic sie nie wydarzy z tych rzeczy.

ocenił(a) serial na 10
Aleksandra_Olsztyn

kiedys byla w telewizorni taka reklama ...piwa Żywiec...nie kazdy, żałuj....

ocenił(a) serial na 8
Aleksandra_Olsztyn

Oglądaj dalej, ja wyłączyłem w piździec po 4 odcinkach, odstawiłem, powróciłem po 2 latach, dokończyłem sezon, połknąłem cały drugi w 2 dni i z oceny mniej więcej 3/10 za pierwsze 4 odcinki, daję 8 za całość. Na początku serial wydaje się, że jest o niczym, ale później zaczyna się robić tak złożony psychologicznie, że ciężko się oderwać.

era

Ha! Miałem dokładnie to samo. Przy pierwszym podejściu poprzestałem na jednym odcinku, po długim czasie, za namową opinii na filmwebie zrobiłem drugą próbę i... niewiele brakowało, a po trzech czy czterech epizodach znowu bym odpuścił :D Szczęście, że dałem serii szansę i obejrzałem kolejne elementy układanki. Teraz oderwać się nie mogę, chociaż trzecia seria pozostawia pewien niedosyt.

ocenił(a) serial na 7
era

No i wrocilam...z pochylona glowa.Serial jest zajebisty:-) wkrecilam sie co prawda dopiero w polowie 1 sezonu ale teraz czekam na kazdy kolejny odcinek :-)

ocenił(a) serial na 9
era

No dokladnie.

ocenił(a) serial na 8
Aleksandra_Olsztyn

Ja się wciągnąłem już od pierwszego odcinka - wyraziste postacie, intrygująca fabuła, świetna muzyka, super gra aktorska, kapitalna praca kamery, czego chcieć więcej? Poza tym jeśli oczekiwałaś, że rozwiązanie zagadki przyjdzie już w pierwszym odcinku to chyba naprawdę nie ma o czym mówić.

ocenił(a) serial na 7
Aleksandra_Olsztyn

Początek nie powala i potrafi zniechęcić, ale później jest coraz lepiej ;) Moja żona po 3 odcinkach chciała odpuścić, ale ją zmusiłem do oglądania i nie żałuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones