Powrót
powrót do forum 1 sezonu

Zmarnowany potencjał

ocenił(a) serial na 4

Z zapowiedzi wynikało, że będziemy mieć do czynienia z jakąś wyjątkową produkcją. Tymczasem wyszła trochę sztampa z typowymi tvnowskimi kalkami bańkowej rzeczywistości. Fajna gra aktorska Topy i Mecwaldowskiego, ale po nich nie można się spodziewać niczego złego. Role żeńskie też znakomite. Ten serial chce być trochę śmieszny, ale trochę mu nie wychodzi, chce mówić o czymś wzniosłym i ważnym, ale też niespecjalnie mu wychodzi. Jakiś taki rwany ten serial. Sporo klipowych wstawek do popularnych piosenek. Spodziewałem się hmmm bardziej poważnej produkcji? Bardziej przemyślanej? Spójniejszej? Ale z jakąś wizją? Tego brakuje. Scenariusz to chyba najsłabszy punkt tej produkcji.

użytkownik usunięty
eMWu12

Też tak uważam - dobrym aktorom kazano grać słabiutki scenariusz... duża szkoda.

Ale Canal+ widocznie dobrze płacił więc grali....

ocenił(a) serial na 5
Amfios

Niekoniecznie, dla aktorów grających w filmie jest w nim znacznie więcej treści i emocji niż dla widzów. Pamiętaj że aktorzy grają kilka dubli, znają emocje swoich postaci, jak i partnerów, a potem dochodzi do tego montaż, który też potrafi zrobić zupełnie inny film z materiału.

eMWu12

nie dla sób z kijem w dupie

ocenił(a) serial na 9
eMWu12

Jak dla mnie jeden z lepszych seriali jakie widzialem. Super pomysł, super klimat, dobrze dobrana muzyka, dobre dialogi, dobre zdjęcia. Nie ma sie do czego przyczepić

ocenił(a) serial na 5
eMWu12

Zgadzam się. Choć zaczął się dosyć ciekawie. Sam nie wiem co o nim myśleć. Ma ciekawe elementy, Topa gra nieźle, choć mam wrażenie, że ze scenariusza wychodzi paździerz, ale to jak w większości seriali polskich(picie, seks, przekleństwa). 

Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że brakuje tu poważniejszego podejścia do relacji z ich córką. Widzę duże zaniedbanie, gdzie pogubieni rodzice jakoś się próbują odnaleźć, robiąc nastoletnie zachowania. Jak dla mnie to świadczy o płytkości scenariusza. Pewnie pod koniec to się jakoś zepnie, bo nie skończyłem, ale i tak niesmak. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones