PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142081}

Powrót na Wyspę Skarbów

Return to Treasure Island
7,9 114
ocen
7,9 10 1 114
Powrót na Wyspę Skarbów
powrót do forum serialu Powrót na Wyspę Skarbów

Witam.
Bardzo poszukuję ten wspaniały serial z lektorem polskim, był on emitowany w 1999r w nieistniejącym już kanale polskim RTL7. Proszę o kontakt.

michael_69

Witam.
Z chęcią bym też obejrzał.Pewnie nikt już tego nie ma.

bilu_5

oj, na pewno ma... przez kilka lat szukałem Asterixa nagranego z Tvp z 1987r i już praktycznie dałem sobie spokój, a tu nagle... na gryzoniu.... ;)

michael_69

Dzięki wytężonej pracy retromaniaków udało się dużo odzyskać bezpowrotnie straconego;-). No ale Powrót na wyspę skarbów dalej niedostępny.Może jeszcze kiedyś wyemitują.

bilu_5

Wiesz, właśnie dlatego żałuję tego programu RTL7, to oni jako pierwsi "dali" vhs'owe przeboje", House1-4, opowieści z krypty /serial/,
Dziewczyna z komputera Prawo jazdy, itd...
Wykupił ich TVN i obiecał że dalej będą kontynuować "ramówkę".... ale jak to kanały dzisiejsze jak się dorwą do super gów..nej nowości tak po kolei "jadą" po wszystkich kanałach, w kółko do znudzenia....

ech... znając politykę wszystkich kanałów, naprawdę małe podobieństwo jest że gdzieś puszczą ten serial... lepiej gówniane seriale po 10 000 000 odc. a przecież jest tyle pozycji starych o niebo lepszych od dzisiejszego szmelcu....

szkoda, naprawdę szkoda RTL'u...

ale może... kto wie... :)



michael_69

Sam muszę przyznać ze RTL7 był to najlepszy kanał TV w Polsce,miał świetną oprawę wizualną i ramówkę.Kameleon,Slidersi,Alfred Hitchcock przedstawia,Miami Vice,Robin of Sherwood,Powrót na wyspę skarbów i wiele wiele innych.No szkoda

ocenił(a) serial na 9
michael_69

Sam bym przygarnął... To, że w kuchni potrafię zrobić co nieco zawdzięczam Brianowi Blessedowi, który w serialu często zabierał się za pichcenie. Pomyślałem - jak taki mądry, przebiegły i zabawny pirat zajmuje się kucharzeniem i to i dla mnie wstydu nie będzie, jak czasem coś pomogę mamie. :D Z przyjemnością obejrzałem powtórkę na RTL 7 po latach, a teraz... No cóż...

ocenił(a) serial na 9
Kurunir

Podbijam - ktokolwiek wie, gdzie można obejrzeć, nabyć ten serial - proszę o info.

Kurunir

na gryzoniu są, Ale to są ripy z youtube i z oryginalna sciezka dzwiekowa. Jakosc pozostawia wiele do zyczenia, ale ja dałem rade.

ocenił(a) serial na 9
Jon_Jonderbrak

Dziękuję za odpowiedź! Kilka miesięcy temu też gdzieś znalazłem i przypomniałem sobie po latach. Szkoda, że platformy streamingowe nie ofefują możliwości obejrzenia starych, dobrych seriali. Myślę, że znalazłoby się sporo chętnych do obejrzenia.

Jon_Jonderbrak

witam
Czy posiada Pan już ten serial ...? Też go poszukuję ..

Kurunir

Poszukuje tego serialu...proszę o pomoc...

ocenił(a) serial na 9
przemko1978

Jak Jon_Jonderbrak pisał...

michael_69

Ja również poszukuję ten serial sprzed lat....Czy ma ktoś do niego dostęp ?

przemko1978

Na chomiu znajdziesz z napisami PL

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones