PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94288}

Potępieniec

Brimstone
7,5 911
ocen
7,5 10 1 911
Potępieniec
powrót do forum serialu Potępieniec

Szkoda, że tylko jeden sezon udało się zrobić :/ Pierwszy raz całą serie widziałem bodajże w 2004 roku dopiero, ale nie wiedziałem wtedy jeszcze, że jest tylko 13 odcinków. Teraz tych serialów namnożyło się pełno, wiele bardzo nużących i nieciekawych a są kontynuowane. No nic... pozostaje cieszyć się tym co jest. Kto nie widział polecam, naprawde warto wrażenia są nieopisane szczególnie za pierwszym razem :D

ocenił(a) serial na 10
Shadow_4

Gdyby ten serial zrobili teraz mogę się założyć , że odniósłby duży sukces . Mam nadzieję , że jeszcze kiedyś go zobaczę .

morszpregi

No niestety reżyser zrezygnował z kontynuacji, a szkoda bo miało być chyba 130 odcinków! Serial wciąga a i potępieni są dość rożni no i Szatan na duży plus:)

użytkownik usunięty
przemek_klaja

Super serial objeżałem wszystkie 13 odcinków niesamowity AVE!!!

ocenił(a) serial na 8
przemek_klaja

Plany były na tyle odcinków, ile dusz uciekło z piekła, a na końcu miał być podobno Armageddon, scenariusz był już rozpisany chyba na cały drugi sezon. W 14 odcinku miał łapać bliźniaków - morderców dzieci, nawet już się zabierali za niego, bo widziałem kiedyś kilka zdjęć z planu.
Ale dziadostwo.:(

użytkownik usunięty
Bodzepor

serial zwyczajnie wyprzedzał swoją epokę i dlatego padł

ocenił(a) serial na 8

To prawda, wtedy popularne były lżejsze seriale w stylu Gęsiej skórki czy Buffy, dopiero później przyszły bardziej mroczne typu Angel (on też początkowo był średnio poważny, ale od 3 sezonu się zmienił). Teraz w okresie popularności zombiaków i łowców demonów pewnie by zyskał dużą oglądalność.

ocenił(a) serial na 8
morszpregi

Mogliby zrobić remake...

ocenił(a) serial na 8
morszpregi

Ja również mam taką nadzieję,Jak oni mogli to zrobić,jak mogli zdjąć tak dobry serial.

Ulencja_Zdenek

Teraz jest Lucyfer;)

ocenił(a) serial na 7
Shadow_4

serial widziałam w całości, pomysł nie głupi i z każdym odcinkiem bohater musiał się bardziej napracować, żeby odesłać potępieńca

ocenił(a) serial na 8
Shadow_4

Dokładnie, serial jest świetny, tyle chłamu ma po kilka sezonów, a taki dobry serial tylko kilkanaście odcinków. Wielka szkoda.:(

Bodzepor

a czy ktoś może wie gdzie mogę znaleźć ten serial z lektorem bądź napisy do niego ?

Shadow_4

To było kiedyś na Polsacie
Coś mi się kojarzy

użytkownik usunięty
giovanni50

na TVN :)

ocenił(a) serial na 8
Shadow_4

Dopiero teraz na niego trafiłam. Rewelacja. Diabeł po prostu boski :D Jak to jest, że we wszystkich filmach diabeł zawsze jest genialną postacią?

ocenił(a) serial na 8
Agness_92

Oglądam, ogladam i uważam, że zrobienie z Ash złoczyńcy było totalnie bez sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones