PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877249}

Post mortem: W Skarnes nie umiera nikt

Post Mortem: Ingen dør på Skarnes
6,4 1 480
ocen
6,4 10 1 1480
Post mortem: W Skarnes nie umiera nikt
powrót do forum serialu Post mortem: W Skarnes nie umiera nikt

zachwyciło mnie pierwsze ujęcie na którym widać gliniarzy, jeden z nich to aborygenka, typowa dla norwegii, dalej było jeszcze lepiej, warto :)

ocenił(a) serial na 5
sbb19

klasyczny netflix, w dodatku ma bialego meza inwalide :P zabraklo tylko na sile wcisnietego motywu lgbt, ale wszystko przed nami

spidero

Ale wiecie, że tam się delikatnie przekrój ludności zmienił od czasów Haralda Sinozębego? Nie mówię, że tam ciemnoskórych czy ludów azjatyckiego pochodzenia jakoś nie wiadomo ile, ale raczej nie wzbudzają sensacji jak w wiosce na Podlasiu. Ot, przykładowo jakiś grajek z norweskiej kadry kopanej: https://int.soccerway.com/players/joshua-king/93432/

Koper

A właśnie, ze jest jej tam niewiadomo ile, Oslo jest totalnie kolorowe, a i na wioskach znajdzie się osoby, których rodzice wyemigrowali już lata temu. Ja wiem, ze dla Polaków to może być szokujące, że ludzie ciemnoskórzy migrują na północ, ale większość państw zachodnich tak teraz wyglada. Zbyt zachowawcza poprawność netflixa jest irytująca, ale akurat w Norge to norma :D

zuzakubica

No dla mnie szokujące nie jest, ale dla uprzednio komentujących jak widać i owszem. Ciekawe czy niektórzy jak spotkają jakiegoś czarnoskórego na dworcu to zaczną utyskiwać, że PKP się stały politycznie poprawne. ;)

ocenił(a) serial na 6
Koper

Hehe, super :-) W punkt :-) Święte słowa, dzięki za dystans i zdrowy rozsądek, obśmiałam się, chociaż ja z tych narzekających (nie dałam rady obejrzeć najnowszej Ann Boleyn na przykład, chociaż naprawdę dałam szansę i się starałam).

sbb19

Jak mi znajomy zaczoł wyliczać jakie nacje mieszkają w jego bloku w Oslo to nam tylko Papuasów zabrakło ;) A sam serial całkiem fajny. Trochę inna wariacja na temat wampirów. Taka żekbym z Podlasia :)

ocenił(a) serial na 6
sbb19

Powaznie? Dziwi Cię to że Aborygenka próbuje dowieść swojej racji co do sił nadprzyrodzonych?
Czy może dziwi Cię to ze Afroamerykanka (Nie LGBTQDFJDJR...) zagrała role w Islandzkim filmie?
Tak czy siak polecam sie podszkolic w kwestii Internetu bo nadchodzi nowa era - decentralizacja.
Skynet i Siacoin.

sbb19

To raczej nie jest aborygenka.

ocenił(a) serial na 7
Slavo67

No nie jest, Kim Fairchild urodziła się w Nowym Jorku i mając niecałe dwa lata zamieszkała w Bergen, Norwegii. Co do korzeni, to są afrykańskie. Jest obywatelką Norwegii, a sbb19 najwidoczniej nigdy w tym kraju nie był, bo wyobraża sobie chyba, że wszyscy obywatele to jasnowłosi Skandynawowie.

sbb19

Koszmarnie rasistowskie stwierdzenie,chyba masz korzenie w młodzieży wszechpolskiej lub innym podobnym gównie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones