PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 278
ocen
8,1 10 1 31278
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!

Czy nadeszła era bajek w stylu "zróbmy aby było"? Królewna balonowa lesbijką? Żart jakiś? Chyba powoli tracę szacunek do Europejskich i Amerykańskich bajek. Po 8 latach czekania, oglądania, myślałem że Finn będzie z KB, a tu proszę - ostatni odcinek i niespodzianka jak cholera.

ocenił(a) serial na 10
VG2002

Widzę że po łebkach oglądałeś cały serial, o ich orientacji już było dużo. W finale nie było zaskoczeń, no może poza rozwiązaniem sprawy Simona/Betty.

_Kamyk_

Nawet jeśli to jej zachowanie wobec Finna również było nie jedno znaczne i mimo iż nic nie mam do dwóch kobiet się całujących to balonowa nie pasowała mi odrazu do marceliny bo lepiej do finna, a na koniec nie dość ze nie zrobili tak to finn został sam brawo i cała bajka przez dziwna decyzje twórców

VG2002

Niespodzianka to mało powiedziane ile to razy było pokazane ze balonowa coś czyje do finna a zazdrosna tez o niego była przy królewnie ognia a teraz wybiera marceline i przez to cały finał jest dla mnie zepsuty

rys_dawid

KB cały czas trzymała Finna w friendzonie, nigdy nie pozwalała mu się za bardzo zbliżyć. Nie była zazdrosna o Królewnę Ognia tylko bała się jaki wpływ na Krainę Ooo będzie miała KO pod wpływem silnych uczuć i emocji. To się tylko tak wydawało, że jest zazdrosna. KB nigdy nie darzyła Finna romantycznymi uczuciami, zawsze była pragmatyczna i stawiała na pierwszym miejscu dobro Słodkiego Królestwa. Może coś było na rzeczy gdy miała 13 lat, ale wtedy była niedojrzała i bardziej skłonna do związku z rówieśnikiem. Marcelina też jednoznacznie odrzuciła amory Finna, gdy ten próbował ją pocałować. Osobiście też mi się nie podobał wątek związku KB z Marceliną, ale twórcy skutecznie nam sugerowali ich wspólną przeszłość we wcześniejszych odcinkach, a im bliżej końca serialu tym bardziej napięcie między nimi rosło. Szczerze mówiąc spodziewałem się takiego finału.

qbamirko

Ale odcinek zbyt młoda jednak miał wydźwięk ze póki jest młoda kocha Fina i to jednak przeczy pewnej wizji jej z Marcelina. Jakby póki nie jest zbyt stara by blokować swoje uczucia czuje do niego jakaś sympatie a jak zbyt myśli naukowo kumuluje emocje nie wiem ja nie kupuje marceliny i KB pi tym odcinku mimo wszystko bo jedyny argument za nim to nieśmiertelność a nie uczucie im my think

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones