PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855368}

Pokonani

Shadowplay
6,0 1 777
ocen
6,0 10 1 1777
Pokonani
powrót do forum serialu Pokonani

(?) co to ma być za film: kryminalny?, sensacyjny?, dramat psychologiczny?, szpiegowski?. W rezultacie (wg mnie) nie wyszło z tego nic (dobrego). Mógł być to dobry serial kryminalny, którego akcja rozgrywała by się w zburzonym Berlinie, podzielonym na strefy do niedawna aliantów, a teraz coraz bardziej wrogich sobie aliantów zachodnich i Rosjan. Miasto wielkie, z rozbudowanym przestępczym podziemiem, ukrywającymi się hitlerowcami, chcącymi się dostać do Ameryki Południowej itp. Można by w te odcinki o pracy komisariatu policji pod dowództwem amerykańskiego policjanta wpleść najróżniejsze wątki, jeżeli większość odcinków dotyczyła by walki z przestępcami. Temat miał olbrzymi potencjał - na całe sezony. Skończył się marnie i widać było także braki budżetowe filmu. Taki scenariusz jaki został zrealizowany, byłby lepszy dla filmu fabularnego niż dla 8. odcinkowego serialu.

ocenił(a) serial na 4
kkutz

Zostałem pokonany przez ten serial po dwóch odcinkach i widzę , że nie warto do tego wracać

ocenił(a) serial na 3
retrosic

Głupi jestem, po 2 odcinkach mam wciąż nadzieję, że jednak się "rozwinie" (miał takie przebłyski, gdzieś chyba w 4 odcinku) i potem oglądam do końca... Teraz męczę inny serial chyba też 8. odcinkowy i zastanawiam się po co go oglądam gdy już nie mogłem w 3. Teraz stoję przed chyba 7 i mam dość. Chyba dam sobie spokój, bo serial, jeżeli był słaby przez 6 pierwszych odcinków to w 7. cudów nie dokona...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones