PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136278}

Pokolenie mutantów

Mutant X
6,5 660
ocen
6,5 10 1 660
Pokolenie mutantów
powrót do forum serialu Pokolenie mutantów

Fani Mutant X

ocenił(a) serial na 10

Hej.

szukam osob ktore lubia serial "Pokolenie mutantow (Mutant X)"

jezeli ktos ma ochote napisac do mnie to moj nr gg: 7580506.

pozdrawiam
Shalimar

Shalimar

ja też bardzo lubię ten serial oglądam go codziennie i moją ulubioną bohaterką jest shalimar:-)

___Dark_Phoenix___

Ten serial to totalna porażka. Postacie są strasznie przybite, akcja toczy się na siłę.... Wielkie NIE dla plagiatów w tym stylu. Nawet literę "X" musieli ukraść :P Ja się serio dziwie, że ich nie zjadły odszkodowania dla marvela, bo kradzież cudzych pomysłów to świadectwo totalnego bezmózgowia.

awagnieszka

Moim zdaniem nie jest najgorszy. Pierwszy sezon był naprawdę dobrze zrobiony, ale później tendencja spadkowa. Może nie jest to arcydzieło, ale kilka wątków naprawdę zapowiadało się obiecująco (humory Emmy, jej nagłe zmiany nastrojów, niedopowiedzenia a także motyw sklonowania Adama), ale wszystko się urywa i nie ma konsekwencji. Pominę kwestię zakończenia ostatniego odcinka trzeciego sezonu bo to jest w ogóle jakieś nieporozumienie. Co do odszkodowania od Marvela, to na zakończenie odcinków któregoś z sezonów był rzucany znak firmowy Marvela, więc chyba odszkodowań nie było ;) Ciężko mi powiedzieć jaki był ich wkład w serial, ale skoro zgodzili się firmować go własnym logiem to do plagiatu chyba nie doszło. Naprawdę, szkoda zakończenia, bo z odrobiną wysiłku, można z tego było zrobić całkiem dobrą produkcję.

awagnieszka

Nie było tu żadnego plagiatu bo serial między innymi produkował sam Marvel.

ocenił(a) serial na 10
Shalimar

Hej, ja też uwielbiam MUTANTY
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
kalcia

hejka
moja ulubiona bohaterka jest emma

jakby ktos chcial napisac do mnie to podaje moje namiary
chetnie pogadam,powymieniam sie zdieciami (mam ich 22746) tapetami, klipami i wszystkim innym a mam tego naprawde duzo.
mam tez wszystkie odcinki Mutant x.

moj numer gg: 7580506
email: shalimar@iv.pl

pozdrawiam
shalimar

ocenił(a) serial na 10
Shalimar

Ja nie potrafię powiedzieć kogo najbardziej lubię, cała czwórka jest super.

ocenił(a) serial na 10
Shalimar

w sprawie odcinkow Mutant X (jezeli ktos chce..):
informacje mozna znalezc na stronie www.mutantx.za.pl
albo skontaktowac sie ze mna osobiscie

shalimar

ocenił(a) serial na 10
Shalimar

ten film jest świetny!! od kiedy go zobaczyłam przez przypadek oglądam go na okrągło.najbardziej oczywiscie lubie Shalimar i Brenana są świetni. Czy ktoś wie czy wkońcu bedą razem?Strasznie chciała bym wiedzieć!!

ocenił(a) serial na 6
Feniks_2

hej ja bardzo lubie ten serial
najlepsi sa Jessie i Shalimar :)

ocenił(a) serial na 3
Shalimar

a takie pytanie ,nie oglądałęm serialu i niewiem czy opłaca się sciągać...jest on moze podobny do x-mena?:P

ocenił(a) serial na 10
ZlyCzarny

Tak, jest podobny do X-Men'a, naprawde polecam, ściągaj śmiało ten serial. Ja oglądałam wszystkie odcinki, i za każdym razem nie mogłam się oderwać.

ocenił(a) serial na 3
kalcia

Ok dzięki , to sobie ściągne ;]. Ile już jest sezoów?

ocenił(a) serial na 10
Shalimar

Uwielbiam Mutant x, jest na serio dobre. Ktoś wie może czy kręci się kolejne sezony?? Tak głupio sięostatni skończył...A ma ktoś możejakieś strony do ściągnięcia napisów i odcinków??

Martje

no własnie też mam takie pytanie czy ktoś ma jakieś linki do pobrania napisów z 2 i 3 sezonu???

Shalimar

Uwielbiam Mutant X. Normalnie cudowny serial. Tylko niestety nie mam tego AXN sci-fi czy jakoś tak. A nie mam jak ściągnąć...
Najbardziej lubię Lexę i Jesse'ego. W ogóle Forbes March jest boski.

użytkownik usunięty
rogue_ruda

takze uwielbiam ten serial tylko nie moge dostac(ściągnąć) sezonu drugiego ,proszę o wskazówki gdzie znależć.
z góry dziękuje

Ja tez jestem fanka serialu. Najbardziej lubię Emme i Jessiego :) Szukam drugiego sezonu. Wie ktoś gdzie mogę go ściągnąć? :D

ocenił(a) serial na 10
kol_ka

Wszystkie odcinki i napisy są dostępne na forum Nedds.pl

http://nedds.pl/RS-Pokolenie-mutantow-Sezon1-3-t130149.html

wystarczy się zarejestrować (za darmo)

Shalimar

tak z ciekawosci- o czym ten serial bo z opisu nic nie wynika ani nie zacheca :P

keteek

O ludziach którzy w wyniku mutacji genetycznej zyskali moce. I 4 mutantów wraz z szefem genetykiem który zapoczątkował te zmiany genetyczne działają w obronie ludzi i innych mutantów którzy są np. werbowani wbrew woli do jakiś organizacji albo sa na nich przeprowadzane eksperymenty.

Shalimar

Kiedyś chciałem obejrzeć ten serial, teraz widzę, że całkiem trudno go znaleźć, jest jakaś szansa jeszcze, że masz te odcinki gdzieś?

plochol

Ja mam zgrane wszystkie sezony na CD. Być może uda mi się jakoś Ci to udostępnić :) Dodam tylko, że jakość jest bardzo dobra, natomiast serial jest z napisami ponieważ ja nie lubię lektora i dubbingu.

kol_ka

Wrzucenie wszystkiego na jakiś serwer to trochę zabawy i przede wszystkim dużo czasu... ale jeśli byłabyś tak miła... nie wiedziałbym jak się odwdzięczyć :)

Ja też nie cierpię lektora a dubbing naprawdę w nielicznych przypadkach, wolę już oglądać po ang. bez napisów ;)

plochol

Odezwę się na priv dzisiaj wieczorem tym co wymyśliłam :)

kol_ka

Jeśli dasz radę... ;)
Mi jakoś nie do końca działa system prywatnych wiadomości na żadnej przeglądarce a przy zapraszaniu do znajomych kogokolwiek wyskakuje mi błąd...

plochol

Faktycznie. Jeśli masz konto na ch_o_mi_k_u to udostępnię Ci odcinki tam. Tylko, że to chwilę potrwa zanim wszystkie odcinki wrzucę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones