PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637303}

Pokojówki z Beverly Hills

Devious Maids
7,7 12 035
ocen
7,7 10 1 12035
Pokojówki z Beverly Hills
powrót do forum serialu Pokojówki z Beverly Hills

Rosie

ocenił(a) serial na 5

jest tępa a jej dzieciak wybitnie irytujący

ocenił(a) serial na 5
myszokrwista

ale najgłupsza jest Valentina

ocenił(a) serial na 9
myszokrwista

Valentina może być, ale Rosie zaczęła mnie irytować szczególnie w 3 sezonie. w 2 była nawet ok, jak pomagała temu staruszkowi ale teraz?? wrócił jej mąż i już za nim biega i ma fantazje erotyczne ahah czekać aż wylądują w lóżku i znów pójdzie do spowiedzi.

ocenił(a) serial na 5
__Cleo Sertortii13

nudy ogólnie. Jedyny element to ta Katy, ale znając twórców serialu i tak to rozwalą

__Cleo Sertortii13

Rosie jest okropnie infantylna w swoim zachowaniu. Wcześniej nawet dodawało jej to trochę uroku, ale teraz faktycznie jest irytujące. A ta jej idiotyczna bogobojność po prostu mnie dobija.

CzerwonyKaktus

Dokładnie! Wcześniej mnie nie irytowała, ale teraz ten wątek z Bogiem mnie nie rozśmieszył, ale zirytował. Nagle sobie uświadomiła, że wierzy w Boga, a co tam wcześniejsze sypianie z mężem innej kobiety... Teraz grzeszy i Bóg się tak tym przejął, że strzelił grzmotem!

Derfi69

Nie wiadomo, co mówi religia wyznawana w serialu. Jeśli ichnie przykazanie piąte mówi o czci do matki i ojca, a siódme o cudzołóstwie, to może też ich bóg strzela grzmotami.

ocenił(a) serial na 7
CzerwonyKaktus

Zgadzam sie, i ten glosik..ooo my Dios.... Rany jak ona sie piesci.

ocenił(a) serial na 9
myszokrwista

No mnie tez strasznie irytuje.. nudno się zrobiło w tym sezonie

ocenił(a) serial na 7
nina5121

Dobrze, że Powellowie są w formie :P Tylko oni są tu w formie

ocenił(a) serial na 9
StaraPanna

No właśnie - najlepsi! , Co do reszty nawet Carmen zrobiła się nudna, wątek z małą Katy się ciągnie i nic nie wnosi.

ocenił(a) serial na 7
StaraPanna

Najlepsi! Uwielbiam te postacie :D

ocenił(a) serial na 7
myszokrwista

Zauważyliście, że w każdym odcinku chodzi zapłakana?

myszokrwista

mnie też strasznie irytuje w tym sezonie

beti2608

irytują mnie te pasma włosów opadające na twarz :P

ocenił(a) serial na 9
esstriee

Haha mnie też, ale to po to żeby zakryć mega wysokie czoło :D

ocenił(a) serial na 9
myszokrwista

E tam głupoty opowiadacie :) Rosie jest seksi i szarpałbym jak Reksio świeży boczek :) Hihihi

ocenił(a) serial na 5
chris3110

moze i sexi, ale na jeden raz jak kogoś kręcą tępe sarnie oczy. Oczywiście mówię o bohaterce! Nie o aktorce ;]

ocenił(a) serial na 8
myszokrwista

Też mnie irytuje jej infantylność i do tego te głupie miny i głos. Najgorsza postać w serialu. Nie oglądałam z tą aktorką innych filmów, czy też gra podobnie? ciekawa jestem.

mmmmz

Mnie zastanawia kto jest bardziej tępy w 4 seoznie - dios mios Rosie czy mr Spence.... głupota goni głupotę.

Ale tak poza tym serial bardzo przyjemny, doskonały do wieczornego prasowania ;)

ocenił(a) serial na 8
mojefilmy87

Zgadza się, dobrali się ;)
A serial od drugiego sezonu naprawdę wciągający i niezły :)

ocenił(a) serial na 8
myszokrwista

Mnie Rosie tak wkurza, nie mogę słuchać jej gadania

ocenił(a) serial na 9
Kasia2091

Widzę ładny hejt na Rosie heh :). Ja uważam, że to fajna postać. Każda z bohaterek wnosi co innego. Według mnie Rosie oraz Carmen mają najwięcej w sobie takiej meksykańskiej krwi. To bardzo żywotny naród (znam osobiście kilka osób). Ich sposób mówienia, gestykulacja itp jest nie do podrobienia. Rosie pięknie łamie angielski akcent, co uważam również za urocze.

myszokrwista

Może i jest irytująca, ale tępa - nie powiedziałabym, słusznie zaczęła podejrzewać Bena min. o robienie prania mózgu Spence'owi... ;)

Nolitka

Hej ;) wie ktoś może co w końcu stało się z biologicznym ojcem Miguela, a pierwszym mężem Rosie,jak się okazało że jednak żyje i ich odnalazł w Beverly Hills, i okazało sie że ona wyszła za Spenca? ;)Nie mogę sobie przypomnieć.

myszokrwista

Jej dzieciak irytujący?? Przecież jego tam prawie w ogóle nie ma.
Ja nie znoszę Carmen - jest wyjątkową idiotką i musi strasznie śmierdzieć, skoro jest taką brudaską i niechlują.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones