PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112895}

Pogoda na miłość

One Tree Hill
7,9 29 075
ocen
7,9 10 1 29075
Pogoda na miłość
powrót do forum serialu Pogoda na miłość

BŁAGAM

ocenił(a) serial na 8

Błagam, niech zrobią jeszcze jeden serial, który będzie tak cudowny i tak wciągający. Niech
znajdą tak charakterystycznych i wartych zapamiętania aktorów. Niech dobiorą tak idealnie
muzykę i będą mieć pomysły na nowe odcinki, odcinki, które w przyjemny sposób opiszą
życie licealne i z którymi młode pokolenie będzie mogło się identyfikować. Niech
przedstawią problemy i miłosne rozterki, wzloty i upadki, smutek i radość. Niech zrobią
serial, który tak jak One Tree Hill spodobał mi się ogromnie, ale niech to nie będzie kolejny
serial o pustych (90210) albo bogatych i prestiżowych (Gossip girl) dzieciakach.
I niech skończą go w odpowiednim czasie, by później miło go wspominać. Dziękuję. :)

ocenił(a) serial na 10
czarna2806

podpisuję się pod tą apelacją ;) chodź uważam, że chyba nic nie zastąpi One Tree Hill. ;p ;d

ocenił(a) serial na 10
magdalenka1691

OTH uwilebiam i to bardzo.Ale jest jeden serial,który jest ,według mnie, najlepszym serialem wszechczasów.Zawsze będzie.To Beverly Hills 90210.Mogę polecić,ma 10 sezonów i jest niesamowity.

czarna2806

"cudowny i wciągający, charakterystyczni i warci zapamiętania aktorzy,
muzyka i pomysły na nowe odcinki, odcinki, które w przyjemny sposób opiszą
życie młodych ludzi z którymi można się identyfikować. problemy i miłosne rozterki, wzloty i upadki, smutek i radość. "

- ja mam dwa seriale, które przypisuję do Twojego wyśmienitego opisu - OTH i Friends :D <3

czarna2806

ja uwielbiam odcinek z peyton i lucasem z tymi ciastkami:) albo jak się alex pojawiła, walentynki i jak dziewczyny udawały bohaterki:)
oczywiscie jest ich jeszcze duuuuzo duzo więcej ale teraz mi tylko te do głowy przychodzą:)

ocenił(a) serial na 10
czarna2806

dokładnie :)
One Tree Hill - always & forever ♥

ocenił(a) serial na 10
xoxoNatalia

PODPISUJĘ SIĘ CAŁKOWICIE pod słowami założycielki tematu < 3 Ten serial to fenomen i wątpie że powstanie równie coś dobrego, mądrego, z przekazem, z możliwością utożsamiania się, z powodami do wzruszeń, ale i rozbawienia na głos i maksymalnego wciągnięcia - poczucia, że samemu się żyje w Tree Hill. Ech, no ale cóż, mozemy być jedynie wdzięczni, że wgl coś takiego powstało ! :D < 3 Sama od siebie dorzucę, że bardzo wciągające jest też "Życie na fali". Wiadomo, że to nie to samo co OTH, no ale polecam, jeśli ktoś ma ochotę na coś w podobnym wymiarze : )

czarna2806

Polecam Greek. Przyjemny komediowy serial z niesamowicie dopracowanymi postaciami :) Tylko w późniejszych sezonach zaczyna trochę irytować

czarna2806

ja bardzo polecam życie na fali, tam są bogaci, ale nie zepsuci, i głowny bohater to mlody chłopak, który trafił do bogatej rodziny i musiał się dostosować, ten serial na długo pozostanie w moim sercu, ma 4 sezony, polecam:) charakterystyczne postacie i ciekawy scenariusz:)a na końcu 4 sezonu i 3 sezonu morze wylanych łez

z innej beczki polecam serial Chirurdzy, śmieszny, dramatyczny...tam jest wszystko, zawsze zaczynający się i kończący się sentencjami, jak w One Tree Hill

Oglądam również Pamiętniki Wampirów, polecam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones