PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774221}

Podróżnicy

Travelers
7,4 8 682
oceny
7,4 10 1 8682
Podróżnicy
powrót do forum serialu Podróżnicy

Kogo lubicie najbardziej? Ja bym mogła godzinami słuchać Trevora ;)

ocenił(a) serial na 9
robipati

Trevor jak najbardziej na plus ale moim absolutnie ulubionym bohaterem jest David :) Uwielbiam jego luz i humor. Stanowią z Marcy świetną parę.

migdal_5

A fakt, David też jest świetny :)

ocenił(a) serial na 5
ocenił(a) serial na 8
robipati

Marcy <3 jest po prostu genialna i dobrze zagrana. A na drugim miejscu ex aequo David i Trevor. C:

ocenił(a) serial na 8
Terodi

Myślałam że ja jestem jakaś dziwna że najbardziej lubię jakąś drugoplanową postać, czyli Davida. Marcy od samegopoczątku przypadła mi do gustu, nawet nie wiem czemu.

ocenił(a) serial na 8
dkf

Davida ciężko nie lubić!

ocenił(a) serial na 8
Terodi

Ogólnie to ja nie przepadam za takimi ideałami z samymi pozytywnymi cechami, do tego typ misiaczka. Dlatego tym bardziej sama się sobie dziwię.
Marcy za to miała chyba najciekawszą i najbardziej mroczną historię że wszystkich.

użytkownik usunięty
robipati

Świetny głos ma ten Trevor, też mogę słuchać i słuchać:)

ocenił(a) serial na 8
robipati

Ja mam tak z MacLarenem, uwielbiam jego i Phillipa na ekranie. Trevor ma intrygujący głos, fakt, acz zwykle średnio lubię ludzi zachowujących się tak, jak on jest zagrany. Dawid też uroczy (zwłaszcza jego humor i zacięcie), choć jak dla mnie blednie z głębią postaci MacLarena, Phillipa czy Marcy.
Z mniej oczywistych postaci lubię też Perrow i mamę Trevora (zupełnie nie dlatego, że uwielbiam postacie tych aktorek ze Stargate ^^) i Simona.
Za to jak mnie 0027 irytowała...

enrikaki

A ja uwielbiam Grace - dodała tyle luzu i humoru do serialu, była taka cudownie nieidealna a jednocześnie bardzo pozytywna.
Jednak zakochana to jestem w Marcy - piękna, urocza, doskonale zagrana postać. Choć aktorstwo pierwszej próby widać praktycznie u wszystkich - Grace, Marcy i Jeff zmieniają się w ciągu sekund, u Trevora od razu widać życiowe doświadczenie, MacLaren profesjonalny do bólu, Philip zagubiony i wrażliwy - można tak długo.
Generalnie nie nudziło mi się nadpisywanie - zmiany zachodzące w aktorach to coś, co robią niechętnie bo jest zbyt spektakularne, a co się ogląda zawsze z wielkim podziwem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones