PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774221}

Podróżnicy

Travelers
7,4 8 682
oceny
7,4 10 1 8682
Podróżnicy
powrót do forum serialu Podróżnicy

Netflix zdecydował skasować serial po trzech sezonach szkoda, ale przynajmniej zakończenie było przyzwoite. Co tu dużo mówić Traveler 6283 Protocol 5

MrMcMateusz

Uważam, że to zakończenie było najlepsze z możliwych, biorąc pod uwagę, że Netflix wcale nie miał ochoty kontynuować serii.. A szkoda! Inne badziewia mają po trylion sezonów..

ocenił(a) serial na 10
Sanneya

netflix ma teraz nową politykę jeśli chodzi o długość seriali 8-10 odcinków i 2-3 sezony

MrMcMateusz

Odniosłam takie wrażenie, gdy czytałam komwntarze ludzi z całego świata, na zagranicznych portalach. Jednak nie wiem czy to będzie ich już otwarta polityka, czy nie.. Szkoda..

ocenił(a) serial na 10
Sanneya

polecam artykuł www . serialowa . pl/205867/dlaczego-netflix-kasuje-seriale/

MrMcMateusz

Akurat szkoda,że ten serial skasowali w takim momencie, aczkowiek, chyba może tak było lepiej.. Wiesz nie wiem już sama, czy to dobrze,czy źle.Ale jeśli będzie rozpoczęcie, rozwinięcie i zakończenie tematu, to może lepiej, że tak będą robić.Aczkolwiek nie ukrywam, że, gdby tak HBO anulował Grę o Tron, to nie oglądalibyśmy jednego z najlepszych seriali w historii;pp

ocenił(a) serial na 8
Sanneya

ale ostatnie sezony gry o tron nie mwoiac o sezonie finałowym to szmira.. to mjuz lepeij wiedziec kiedy zejsc ze sceny niepokonanym

ocenił(a) serial na 8
Sanneya

akurat ostatnim sezonem zniszczyli serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones