PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774221}

Podróżnicy

Travelers
7,4 8 683
oceny
7,4 10 1 8683
Podróżnicy
powrót do forum serialu Podróżnicy

jeden z moich ulubionych postaci. Takiego przyjaciela chciałabym mieć i tylko takich ludzi chciałabym spotykać na swojej drodze. Wysłałabym na inną planetę wszystkich wyrahowanych, zimnych, oszukujacych i pustych ludzi- nie sobie tam budują swój "świat",niech tam sobie patrzą na metki, na to, kto ile ma kasy, na własne korzyści i inny cały ten syf. Travellers to świetny serial, wciągający, z bohaterami czlowiek szybko sie zżywa, polecam.

ocenił(a) serial na 7
Sanneya

Też polubiłem Davida.
Szkoda tylko, że w 1 serii miał kilka dobrych dialogów, a potem zrobili z niego pierdołę nie z tej ziemi.
No chyba, że taki był zamysł; przy upośledzonej wersji Marci i innych podopiecznych był błyskotliwy, a przy ludziach "normalnych" tracił pewność siebie...

oktawianc

Myślę, że dokładnie o to chodziło. Cóż ta postać pozostanie na długo w mojej pamięci, miła odmiana od postaci kreowanych przez współczesne media.

ocenił(a) serial na 8
Sanneya

David to ENFJ według MBTI imo

sebash6

Cokolwiek to znaczy :-D

ocenił(a) serial na 8
Sanneya

https://www.google.com/search?q=enfj&oq=enfj&aqs=chrome..69i57.488j0j1&sourceid= chrome&ie=UTF-8

sebash6

Dzięki zawsze dobrze dowiedzieć się czegoś nowego:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones