Pod kopułą
powrót do forum 3 sezonu

3 sezon najlepszy

ocenił(a) serial na 8

Czytałem, że seria musiała się niespodziewanie skończyć na 3 sezonie. Do końca byłem ciekaw, jak to się zakończy i w sumie to nie mam odczucia, żeby w ostatnim odcinku/odcinkach, akcja nagle przyspieszyła, co nadałoby sztuczności fabule. Pozostawiono też otwartą przestrzeń do następnego sezonu, aczkolwiek uważam, że taki serial powinien mieć max 6 sezonów, bo więcej oznaczałoby tasiemiec. Znam już taki serial i męczące się to stawało, gdy kolejne działania/akcje bohaterów powodowały, że znajdowali się w jeszcze większych tarapatach. Lubię s-f, szczególnie w takim wydaniu, jakie zaprezentowano w 3 sezonie. Niestety pierwszy sezon strasznie mnie znudził. Drugi był średni. Kopuła sama w sobie jest ciekawym tematem, ale może na 2 odcinki. Oczywiste było, że musi się z tej historii wykluć wątek kosmitów - na dodatek uważam, że zrobiono to na prawdę sensownie.

ocenił(a) serial na 8
gasnace_slonce

dokładnie, bardzo ciekawy serial i tak jak piszesz sama kopuła i fabuła z nią związana jest bardzo klimatyczna i ciekawa.Serial jest bardzo niedoceniony moim zdaniem od początku oglądało mi się go z zaciekawieniem i nutką klaustrofobii... kiedyś czytałem dlaczego nie ma następnego sezonu i to chyba dlatego, że miał właśnie małą oglądalność...... co jest straszne dla mnie, bo jest to nietuzinkowy, niespotykany pomysł na fabułę a większość ludzi woli typowe typowce, że tak powiem.

co do zbyt dużej ilości odcinków w serialach dobrym przykładem jest the walking dead, który ma juz chyba 12? 13 sezonów? co jest strzałem w kolano, bo nie mam na przykład ochoty do niego już wracać, bo oglądanie zajęło by mi masę czasu.. dodając do tego "nudne zapychacze" to terror.

Pod kopułą miał potencjał i z chęcią obejrzalbym jeszcze z 2 sezonki :) nie nudzil i miał swój klimat tej kopuły.

I nigdy nie wiadomo... Prison Break wrócił z nowymi sezonami po 10? Latach? jakoś tak, więc może i kiedyś ten wróci;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones