Planeta Singli. Osiem historii (2021)
Planeta Singli. Osiem historii: Sezon 1 Planeta Singli. Osiem historii sezon 1, odcinek 3

Test

45m
6,1 909
ocen
6,1 10 1 909
Planeta Singli. Osiem historii
powrót do forum s1e3

Nie dało sie tego ogladać. Sztuczne, naiwne, na dodatek taka brzydka i sztuczna główna bohaterka! Niestety Marianna Linde nie odziedziczyła urody po żadnym ze swoich rodziców, a raczej odziedziczyła najgorsze cechy. Te zbliżenia na te wyłupiaste oczy i otwarte usta! No niestety, powodowały u mnie lekkie mdłości.

viarissa

ty na pewno jesteś piękna

KaeM_4

Ale ja nie gram w filmach i nikt nie musi mnie z bliska oglądać :)

ocenił(a) serial na 7
viarissa

Odkąd w filmach mamy oglądać z bliska tylko ładne osoby? A odcinek świetny, z niebanalnym poczuciem humoru.

ocenił(a) serial na 8
gosiek_m

o tak, święte słowa

KaeM_4

Ale ja nie gram w filmach i nikt nie musi mnie z bliska oglądać. :)

viarissa

A mnie film się podobał ,jak każdy z serii. I czy tu jest miejsce na dyskusję o grze aktorskiej czy o urodzie? Zresztą " de gustibus non est disputandum "

ocenił(a) serial na 7
Izap_filmweb

Mnie też odcinek bardzo się podobał. Świetne poczucie humoru i rewelacyjna rola Damięckiego.

viarissa

Jak same się nie szanujecie, to później nie dziwicie się, że mężczyźni was nie szanują. Już widzę chryję jakby to napisał jakiś facet, że seksistowskie, że szowinistyczne. A tak można tylko napisać, że nie kulturalne. I gdzie to równouprawnienie?

viarissa

Nie dość, że brzydka (nos jak klamka do zakrystii) to w h... wymagająca. Jak mówił mój dziadek wyżej sra niż dvpę ma.

ocenił(a) serial na 8
viarissa

aa feee! nie patrz na urodę, a na talent aktorki, to nie modelka z wybiegu, np. Kinga Preis też uroda nie rozpieszcza za to" jak ona gra!"

ocenił(a) serial na 8
viarissa

a Tobie polecam bardzo, realistyczne kino duńskie, jako torturę :D

ocenił(a) serial na 6
viarissa

Na początku myślałam, że to BrzydUla Cieplińska. Co za podobieństwo!

mariaem

Taaaak! Nawet sposób mówienia podobny! Albo na niej się wzorowała grając.

viarissa

To Ty chyba nie widziałaś "takich" brzydkich kobiet. Powiedziałabym, że wygląda dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones