PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816490}

Pine Gap

6,6 929
ocen
6,6 10 1 929
Pine Gap
powrót do forum serialu Pine Gap

"3 samoloty F-16 wylądowały na lotniskowcu."
F-16 nie mogą wylądować na lotniskowcu.
Tego typu błędy rujnują serial. A jest ich więcej. Szkoda.

ocenił(a) serial na 8
atto

Mnie drażni że w tej Amerykańskiej agencji pracują obcokrajowcy i to w tak tajnych akcjach, mając również dostęp do tajnych danych.

atto

W ktorym odcinku jest ta perelka? Pokazuja jeszcze takie ladowabie f16 nalotbiskowcu ?

aa2xa

Nie dostrzegłem tej akcji. Może tylko było o tym mówione.

Wiadomo coś o kontynuacji ? Czy anulowano przez bezpośredni przekaz o hegemonii USA ?

aa2xa

Jak dla mnie to nie ma. W odcinku 5 jest o przelocie F-16 i dopiero, jak włączyłem polskiego lektora, to faktycznie padło "wracają na lotniskowiec", więc zakładam, że to fantazja polskiego tłumacza. W oryginale jest "they are turning back to the Bartlett" - bez żadnego lotniskowca, ot zwykły lot zwiadowczy i powrót do bazy. Skąd polski tłumacz wziął lotniskowiec? Pewnie ze szklanej pułapki po wirującym seksie w kac vegas w Bangkoku ;)

ocenił(a) serial na 6
atto

Nie spoileruj albo oznacz...

hypernova

S01E05 w końcowych minutach; moim zdaniem nie jest to jakimś wielkim błędem bo użyta została jedynie fikcyjna nazwa własna własna "Barlett" - nie lotniskowiec ani w tłumaczeniu ani w oryginale jedynie w domyśle. Samoloty F-16 mogły równie dobrze stanowić eskortę powietrzną zespołu lotniskowca bazującą oczywiście na lądzie :)

atto

acha f 16 na lotniskowcu karygodne, brak słów - nawet niech na miotle wyladuja aby scenariusz i gra aktorska wciagaly widza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones