PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206321}

Pies Huckleberry

The Huckleberry Hound Show
6,7 2 566
ocen
6,7 10 1 2566
Pies Huckleberry
powrót do forum serialu Pies Huckleberry

6,9? Czy to żart?

użytkownik usunięty

Nie kapuję, czemu takie świetne kreskówki mają słabe oceny. 6,9 to stanowczo za mało dla może niezbyt rozgarniętego, ale niezwykle zabawnego i sympatycznego psa. Pewnie dla niektórych w dzisiejszych czasach tylko japońskie kreskówki i Shrek mają rację bytu.

Mają taką ocenę ponieważ większość dzieciaków nie wie kim jest Pies Huckleberry, Miś Yogi czy Droopy bo te bajki niestety nie są zbyt często puszczane w TV, a jak już są to na takich kanałach jak Boomerang do którego nie każdy niestety ma dostęp.A co do "japosnkich kreskówek " powszechnie nazywane anime piszesz to tak jak by to była jakaś nowa moda a tak nie jest anime w Polsce były już w wczesnych latach 90.Bardzo mnie wkurza ta moda na robienie bajek w 3D a jeszcze bardziej wkurza mnie ze stare bajki jak np: Miś Yogi robi się w 3D co jest dla mnie W ogóle beż sensu.

użytkownik usunięty
Xir

Wiem, że anime były w Polsce już w latach 90-tych. I miałem na myśli to, że ta moda przetrwała.

użytkownik usunięty

często mnie to denerwuje że filmy animowane w szczególnośći te starsze nie są brane na poważnie a ja uważam że kreskówki Hannah Barbera można uznawać za klasykę gatunku
Ze współczesnych kreskówek mogę jedynie polecić Pingwiny z Madagaskaru

Mam 17 lat ale jak zobaczę Jetsonów flinstonów Psa Hucklebberego
Pixie i Dixie to po prostu siadam i oglądam
Znasz może jeszcze jakieśstare seriale?

użytkownik usunięty

Ależ oczywiście. Jako dzieciak byłem nałogowym oglądaczem seriali animowanych panów Hanny i Barbery: "Snaglepuss", "Wally Gator", "Quick Draw", "Detektyw Pchełka na tropie", "Snooper i Blabber", "Yogi łowca skarbów". W tym ostatnim zebrała się cała plejada gwiazd stworzonych przez wyżej wymieniony duet. Jak będziesz miał okazję, to oglądaj i nawet się nie zastanawiaj.

ocenił(a) serial na 8

100% racji
William i Joseph mieli najlepsze bajki a nie np: dzisiejsze zakichane naruto czy jakieś plany totalnej porażki

użytkownik usunięty

Dokładnie to arcydzieło animacji ogląda sie genialnie

Cudowna bajka klasyk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones