PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224225}

Piłka w grze

Aoki Densetsu Shoot!
8,0 872
oceny
8,0 10 1 872
Piłka w grze
powrót do forum serialu Piłka w grze

Ach, wspomnienia...

ocenił(a) serial na 10

Moje ukochane anime z dzieciństwa, oglądałam je z braćmi, którzy początkowo narzekali, że jak ja mogę oglądać takie głupoty, a potem sami tak się wciągnęli, że nie opuścili żadnego odcinka :) A ja do dziś nie mogę oglądać bez łez w oczach momentu, kiedy Kubo umiera...

ocenił(a) serial na 9
dolenka25

Wiem coś o tym (mówię, czyt. piszę o płakaniu). Wracam tak mniej więcej raz w roku do tego anime, bo też je uwielbiałam w dzieciństwie i nadal uwielbiam (kto by pomyślał?) i za każdym razem jak oglądam to ryczę jak szalona przy tej scenie (chociaż przecież jestem już nastawiona psychicznie na to co nastąpi) :)

ocenił(a) serial na 10
Izabelka84

Szkoda, że teraz już nie robią takich anime, te starsze miały jednak niepowtarzalny klimat...I świetnych bohaterów, muzykę...Do dziś słucham tej wolnej wersji piosenki, którą Kazumi nagrywała podczas swojego debiutu. I oczywiście nieśmiertelny muzyczny temat puszczany zawsze w kluczowych momentach meczu :)
Cieszę się, że dane mi było obejrzeć takie porełki i że zdołały mi zapaść tak mocno w pamięć :)

Izabelka84

Może wróci na Polsat Games, teraz od czerwca będzie inne sportowe anime Inazuma Eleven Go :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones