PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649462}

Piąty stadion

4,1 2 733
oceny
4,1 10 1 2733
Piąty stadion
powrót do forum serialu Piąty stadion

Narzekacie :p

ocenił(a) serial na 7

dla mnie fajne przerywniki przed meczami :p owszem niektóre są słabe ale co poradzić :p ciekawe czy takie będą przed mundialem :p

ocenił(a) serial na 1
Grzechu_94_

Niestety tak.

ocenił(a) serial na 1
yveonne

Nic mnie bardziej nie irytuje niż słabe, drętwe, "wypocone" żarty na chwile przed meczem. Powinni to już dawno wycofać, no... niestety żyjemy w kraju, w którym głos lud(u)zi ma sie zupełnie w nosie. TVP to państwówka- nie ma co się dziwić.

spiwi

Żyjemy, w kraju, którego ludność uwielbia lamentować, nawet, jak zupełnie nie ma powodu. Taki mamy klimat... Niektórzy wręcz posuwają się do takiej pychy, żeby uważać się za sam "lud"! Rząd nas nie słucha, nas, 50 albo i 100 tysięcy (a to przecież nie w kij dmuchał w 38-milionowym kraju, prawda?!), chcemy, żeby odszedł, a on skubany nie odchodzi, kurczę, no...

TVP pod Braunem pod wieloma względami zmienia się na lepsze (studio Wiadomości, prezenterzy Wiadomości [brak tylko ostatnio pani Wysockiej, niestety...], powrót teatru na żywo, powrót kobry, wielkie testy), i choć zdarzają się kiksy, jak ostatnio Baron24 (a komu się one nie zdarzają?), to Stadion zdecydowanie do nich nie należy. Na początku, kiedy w czasie Euro leciał Stadion na Żywo, było raczej marnie, ale teraz odcinki są już naprawdę dopracowane pod względem scenariuszu, z bardzo dobrą grą czołowych polskich aktorów, jak choćby Adamczyka, czy, ze starszego pokolenia, Ferencego.

Tak więc ja, jako przyszły płatnik abonamentu (choć uważam, że to bez sensu i powinno się po prostu wpisać tv do budżetu i nie tracić dzięki temu kasy na kampanie ze spotami "płaćcie abonament na czas", nawet jeśli są/bywają fajne), czuję się przez swoje państwo naprawdę dopieszczony ;)

Pozdrawiam swojego młodszego o 7 lat imiennika (OP) który nie wahał się pójść pod prąd i napisać to, co naprawdę myśli.

ocenił(a) serial na 1
Slamazzar

Ja mówiąc o ludzie wziąłem pod uwagę ogólną niską ocenę tej serii na filmwebie (sądzę, że w tym przypadku ocena na FW jest akurat do przyjęcia, bo nie ma ani wielu zdecydowanych hejterów tego serialu ani fanatyków, którzy burzyliby ocenę). Ty się za to strasznie oburzyłeś i napuszyłeś chyba dla samej przyjemności z tego wynikającej (co jest dla mnie dziwne, ale fajne że jesteśmy różnorodni), bo tej serii nie wybronisz. Ok, fajnie że Ci się podoba (są gusta i guściki), ale ogólnie to się ludziom nie podoba i tego nie przeskoczysz. Powinno to być zdjęte.

spiwi

Z tą przyjemnością, to nawet masz trochę racji, ale nie do końca, bo poczucie misji z mojej strony jednak też tu jest :)

Mówisz, że serialu nie wybronię, bo jego ocena przez społeczność jest obiektywna, bo nie ma tu hejterów. No, więc, moim zdaniem, ciągłe narzekanie, którego na tym forum całkiem sporo, że "łomatko, znowu ten Adamczyk, a on taki straszny jest", nosi znamiona hejterstwa i przybiera postać owczego pędu, który, rzecz jasna, wypacza obiektywność oceny jakiegokolwiek obrazu z tym aktorem. Owczego pędu tym bardziej niezrozumiałego, że to naprawdę jedna z najbardziej wyróżniających się (in plus) postaci naszego kina. Wielu lepszych naprawdę nie mamy i nie mieliśmy, choć to już osobny temat...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones