PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499633}
7,9 830
ocen
7,9 10 1 830
Phantom: Requiem for the Phantom
powrót do forum serialu Phantom: Requiem for the Phantom

... a przynajmniej nie powinien być. /spoiler/ jak ktoś uważnie obejrzał ostatnia scenę ostatniego odcinka w którym pada strzał, jeszcze raz powtórzę STRZAŁ, NIE STRZAŁY, to powinien dojść do tego samego wniosku co ja, co dalej. Zwei nie żyje, Ein uratowana, czas chyba na zemstę ze strony Elen, right?

jest też druga możliwość. twórcy serii nie mają pojęcia o podstawowych zasadach aerobalistyki.
jeden wystrzał z broni krótkiej, jaką na pewno ta była (sam dźwięk nam o tym sugeruje) + tłumik, nie jest w stanie( nie ma takiej możliwości, prawa fizyki temu kategorycznie przeczą) zabić dwóch osób. na pewno nie w takich pozycjach w jakich stali bohaterowie, czyli Zwei a przed nim, w odległości kilku metrów (około 4-5) Ein, ustawiona idealnie na lini strzału między powozem a Zwei.

nigdzie się nie doczytałem, o co w tym wszystkim chodzi, a na oficjalnej stronie... no cóż, dużo znaczków i tyle. jeżeli ktoś ma jakieś informacje odnośnie zakończenia, oczywiście potwierdzone z wiarygodnego źródła, prosiłbym o podzielenie się nimi.
na 2 sezon nie ma raczej co liczyć, zawłaszcza że premiera pierwszego odbyła się prawie 3 lata temu, ale seria jak dla mnie jest niezakończona.

ocenił(a) serial na 9
ktyczynski

a i dodam jeszcze, że na końcu Ein wcale nie wygląda na martwą. bop z jakiej racji Zwai zamyka oczy, a ona nie? poza tym słychać tam jakieś próby wydania jakichś dźwięków przez nią.

ocenił(a) serial na 8
ktyczynski

O ile sie nie myle (dosc dawno ogladalem) Ein zjadla platek trujacego kwiata i to miala byc przyczyna zgonu.

ocenił(a) serial na 9
Grudo

na prawdę było tam coś takiego? będę musiał obejrzeć jeszcze raz ostatni odcinek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones