PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866295}

Peryferia

Outer Range
6,4 2 032
oceny
6,4 10 1 2032
Peryferia
powrót do forum serialu Peryferia

Po pierwszych dwóch odcinkach mogę stwierdzić, warto . Intrygujący z rewelacyjną rolą Josha Brolina. Czy ktoś może mi wyjaśnić końcówkę drugiego odcinka bo zaginąłem. Narazie nie ocenię ale dajcie mu szansę bo zanosi się na jedną z ciekawszych premier pierwszej połowy roku.

ocenił(a) serial na 7
rael_76

Wydaje się że po drugiej stronie dziury jest przyszłość albo jakiś inny wymiar dziejący się po wydarzeniach które śledzimy z Brolinem, narazie zapowiada się ciekawie

ocenił(a) serial na 8
rael_76

Portal do przyszłości , gdy włożył rękę to zobaczył co sie stanie a gdy wpadł do dziury to przeniósł się w przyszłość . Domyślam się że w następnych odcinkach będzie próbował zmienić to co może się wydarzyć zwłaszcza że w przyszłości zobaczył że na jego ziemi jest ropa.

rael_76

Wie również, że niedługo umrze, także może być ciekawie.

lolop

Ropa ropą....teraz ciekawe czy gość który chce zagarnąć mu kawałek ziem wie o ropie czy o samej dziurze. W ogóle myślałem ze Brolin kuśtyka bo się nadwyrężył niosąc zwłoki a tutaj proszę...dostał kulke po drugiej stronie dziury.

Drapi

Brolin wcześniej zwrócił uwagę i z domu tego gościa zabrał wizytówkę reprezentantki firmy zajmującej się ziemiami rzadkimi, także obstawiam jednak tę kwestię - chociaż jego telefon z początku odcinka o tym, że coś nadchodzi może nie pozostać bez znaczenia.

lolop

Komentarz tego chorującego dziadka (pardon, nie pamietam imienia bohatera) kojarzę, dzięki za zwrócenie uwagi na wizytówkę, to mi umknęło. Odcinek 3 ma premierę dzisiaj, zobaczymy co dalej :-)

rael_76

Zgodzę się z opinią, jedynym minusem na razie jest tylko ta irytująca laska w namiocie.

barranek

Szwenda się bez celu i jest mega irytująca ale zobaczymy co dalej . Po dwóch następnych odcinkach nadal dobrze.

rael_76

Po dwóch odcinkach nie można nic stwierdzić. A w przypadku tego serialu z odcinka na odcinek jest słabiej. Niestety.

mbor3k

Po dwóch odcinkach można dużo stwierdzić ale w tym przypadku zgadzam się poniósł mnie hurraoptymizm :)

ocenił(a) serial na 3
rael_76

w/g mnie popijerdzieliły Ci sie sŁufka : INTRYGUJĄCY z IRYTUJĄCY...to sie zdarza po obejrzeniu czegoś tak durnego...szkoda Josha,Imogeny i Willa ale cóż,ich wybory.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones