PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863715}
7,8 14 977
ocen
7,8 10 1 14977
8,0 9
ocen krytyków
Peacemaker
powrót do forum serialu Peacemaker

Nie obejrzałam nawet pierwszego odcinka do końca, zostało mi jakieś 5 minut. Czy następne odcinki są lepsze, czy dać sobie spokój jeśli pierwszy odcinek mi nie podszedł, bo dalej jest tak samo?

mumincool

Według mnie najlepszy odcinek to 6, ale sam serial naprawdę ma specyficzny humor, nie każdemu podejdzie do gustu. Jeśli zawsze oglądałeś tylko Marvela, a pominąłeś takie seriale jak The Boys czy animowany Invincible, to będziesz zaskoczony, ale negatywnie.

Taio

Może to nie Marvel, ale jak obejrzałam pierwszy odcinek Doom Patrolu, to byłam zachwycona. A tutaj było tylko jedno nudne "meeeh". Jeszcze spróbuję z drugim odcinkiem tego Peacemakera.

ocenił(a) serial na 3
Taio

Porównujesz to propagandowe woke łajno do invincible albo the boys? xDDDD

furcio

Tak, Peacemaker jest lepszy niż ostatnie sezony The Boys, a ilość bardzo dobrych odcinków serialu Amazona można policzyć na palcach jednej ręki, reszta to zapychacze rodem z produkcji Ryana Murphy'ego.

mumincool

Każdy kolejny odcinek jest tylko lepszy.

ocenił(a) serial na 9
szmyrgiel

Potwierdzam, ja pierwszy obejrzałam ze sceptycyzmem, gdzieś kątem oka, bo było to dla mnie zbyt "amerykańskie", ale już drugi i kolejny całkowicie mnie pochłonęły i jestem zachwycona:)

ocenił(a) serial na 3
mumincool

Mnie również. Ani 2,3 czy 4. Dalej już nie brnę. Ten serial to dno. Beznadziejne dialogi, tam gdzie miało być smiesznie, patrzylismy z żoną na siebie skonsternowani - wtf? Aktorstwo sztywne , scenariusz dziurawy niczym ser szwajcarski. Nic tu nie trzyma się kupy, bezsens goni bezsens.
Chcesz fajny serial o "super"bohaterach z prawdziwie dowcipnymi dialogami, wciagająca historią i charyzmatycznymi aktorami? Obejrzyj "The Boys"!
"Peacemaker" to jeden z najbardziej przereklamowanych seriali na Filwebie (moim zdaniem!).

podajmikapciekochanie

Dla mnie przereklamowane są ostatnie seriale Marvela, o ile Wanda i Vision miał ciekawą koncepcję, tak pozostałe już robione na jedno kopyto. Natomiast The Boys, Invincible i Peacemaker to najlepsze co mogło wyjść w formie serialu.

mumincool

Dobrnęłam do końca sezonu i podniosłam ocenę z 2 na 3. Jak dla mnie nudne i w kółko powtarzane te same żarty.

mumincool

Boże, jak dobrze znaleźć chociaż jedną negatywną opinię...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones