PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863715}
7,8 14 977
ocen
7,8 10 1 14977
8,0 9
ocen krytyków
Peacemaker
powrót do forum serialu Peacemaker

Niespodziewana perła

ocenił(a) serial na 10

W tym serialu niemal wszystko jest na najwyższym poziomie.
Początkowo miałem opory, nie spodziewałem się wiele natomiast po pierwszym odcinku przepadłem.
Serial "super bohaterski" z dużą dozą czarnego humoru i brutalności.
Bardzo dobrze przemyślany, świetnie zagrany, muzyka jest po prostu genialna i opening, ani razu nie przewiniłem i chyba nie widziałem lepszego.
Fajne wstawki ze świata DC które nie są na siłe tylko spajają serial z uniwersum i podkreślają charakter postaci.
Co do obsady John Cena nie gra Peacemakera, on nim jest tak jak Ryan Reynolds Deadpoolem. Freddie Stroma wcielający się w Vigilante... Casting boży :)
Jedyny minus jaki widzę to już klasyczny zabieg w kinie gdzie główny bohater przechodzi przemianę na szczęście nie tak drastyczną ale sam kierunek szkodzi samej postaci.
Polecam!

ocenił(a) serial na 9
giera1988

PRZEKOZACKI serial!!!

giera1988

"W tym serialu niemal wszystko jest na najwyższym poziomie." - rozumiem, że te tandeciarskie kostiumy również tobie imponują..

ocenił(a) serial na 9
Dominiqueboy

Nie załapałeś tego że te kostiumy mają takie być? To są tandetni superbohaterowie.

Pavlo1337

Masz rację, nie łapię jak można oglądać tego nudnego supergniota, że też wam życia nie szkoda..

ocenił(a) serial na 8
Dominiqueboy

Na tym portalu chyba najbardziej bawią mnie ludzie, którzy każdą ocenę filmu, niezgodną z ich własną, traktują osobiście i kręcą wokół tego inby na forum. No bo jakże to, komuś może mnie podobać coś innego niż MNIE? No nie może być :D

A wszystkim, którym się Peacemaker podobał to ja serdecznie polecam The Boys na Amazon Prime. Podobny klimat, bardzo fajnie zrobiony serial.

Pavlo1337

Czekaj czekaj- mówisz o tandeciarskich kostiumach w peacemaker, które moim zdaniem wyglądają spoko a masz w profilowym Homelandera z The Borys, gdzie kostiumy były maksymalnie tandeciarskie? Porównaj kostium T-traina i Viligante- gdzie to tandeciarstwo?

ocenił(a) serial na 4
giera1988

czarny humor? jakoś brak w nim żartów o murzynach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones