PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800453}
7,8 20 073
oceny
7,8 10 1 20073
7,9 14
ocen krytyków
Patrick Melrose
powrót do forum serialu Patrick Melrose

Ma potencjał!

ocenił(a) serial na 8

Po obejrzeniu 1 odcinka sądzę, że serial jest interesujący i wciągający. Benedict Cumberbatch po raz kojeny świetnie wykonał pracę :)

ocenił(a) serial na 8
goska2901

Ja zazwyczaj kręcę nosem na Benedicta, bo po Sherlocku zaczął grać podobnych do siebie bohaterów niemal na autopilocie (i spektakularne położył Hamleta). Ale ta rola jest świetna! A wyzwanie było tym trudniejsze, że cały odcinek opierał się na nim, reszta postaci jak na razie jest ledwie zarysowana. Jeśli utrzyma taki poziom przez resztę odcinków, nawet tego koszmarnego Hamleta mu wybacze :)

ocenił(a) serial na 7
undula

Widziałaś Benedicta w Hamlecie na scenie, w teatrze?? Czy jest jakaś ekranizacja filmowa o której nie słyszałam??:)

Ja też uważam, że Ben świetnie zagrał w tym serialu- i choć początkowo wydawało mi się to trochę podobne do Sherlocka (zwłaszcza gra scen uzależnienia od narkotyków) - to jednak jest to zupełnie inna rola niż Sherlock. Bardzo dobrze uchwycił momenty autodestrukcji i co tu dużo mówić - granie zwykłych facetów po traumie - to zawsze coś trudnego, i można w tym przeszarżować - a tu mamy dość dużą deliktaność i odpowiednie balansowanie po uczuciach.

Biedny Patrick! Początkowo myślałam, że ojciec go bił - ale raczej chyba chodzi o coś znacznie bardziej okrutnego.
I kiedy te drzwi zamknęły się za przerażonym chłopcem - zdałam sobie sprawę, że Patrick z tego pokoju nigdy nie wyszedł.

ocenił(a) serial na 8
nan_s

Jest cykl transmisji NT Live w multikinach. Hamlet zarejestrowany jakieś 2 lata temu nadal jest od czasu do czasu wyświetlany (raz na kilka miesięcy). Warto obserwować profil nazywowkinach na fb, bo są tam informacje o obecnych i planowanych transmisjach z cyklu NT Live, MET, Globe on Screen, baletu, komedii francuskiej i wystaw

ocenił(a) serial na 8
undula

@undula 19 maja znalazłam taki spektakl w Warszawie, ale może wiesz czy one są z polskimi napisami?

ocenił(a) serial na 8
Retailer

edit, już wiem :) ale dzięki za info o stronce!

goska2901

Brawurowo zagrane! Uzależnienie pokazane z sympatią i współczuciem dla bohatera, ale w pełnej gamie kolorów smutku, autoagresji, poczucia beznadziei. Zahipnotyzował mnie pierwszy odcinek, choć w sumie pokazywał głównie Patricka na haju i na zjazdach, oraz gorączkowo pragnącego znów się odurzyć. Z niecierpliwością czekam na więcej.

ocenił(a) serial na 7
goska2901

po jednym odcinku 9/10 haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones