Pati
powrót do forum 1 sezonu

Zabraklo wyjasnienia czy policja doszla do tego kto zabil Sonego. Pominiety wątek jak skonczyla sie impreza w willi. Mam niedosyt. Niewyjasnili dokladnie za co ona siedzi, mozna jedynie sie domyslac, czy w Skazanej bylo dokladnie wyjasnione cos ?

ocenił(a) serial na 8
Agnieszka_Re

W skazanej mowiła za co siedzi (ale nie pamietam). Skazana nie skończyła się tak dawno, a Pati wychodząc była ubrana w szorty i krótki top, i mówiła ze ja zamknęli w wakacje. Tymczasem w serialu zamknęli ja na jesieni, bo sezon się już skończył i była w długich spodniach także No skleroza u scenarzysty xd

magdalena_orlowska

Też mam niedosyt wątków, ale jak dla mnie widać dokładnie za co ją zamykają. W Skazanej też jest wyjaśnione. Tyle, że w ogólnej fabule. A wątek zabójstwa dilera wraca w ostatnim sezonie :)

Agnieszka_Re

Było mówione za co została aresztowana ...chciała spotkać się z rodzeństwem zanim rodzina adopcyjna je wywiezie za granicę ale nikt nie chciał jej zawiść do Warszawy dlatego ukradła samochód w którym było male dzieciecko a ona sama za późno się zorientowała że w aucie znajduje się dziecko spowodowała wypadek i dziecko zmarło w szpitalu a ona dostała wyrok i poszła siedzieć

ocenił(a) serial na 7
Agnieszka_Re

Jak nie wyjaśnili? Za uprowadzenie dziecka i za spowodowanie wypadku ze skutkem śmiertelnym (dziecko zmarło). Chyba niezbyt uważnie oglądałaś.

jasminkaa

Mi zabraklo wyjasnienia co ze sprawą smierci dilera i czy jej cos nie dowalili za to. Wiec pytam czy w skazanej mowila cos o tej sprawie czy tylko o tym, ze siedzi za ten wypadek i smierc dziecka.

ocenił(a) serial na 7
Agnieszka_Re

Mówiła że siedzi tam tylko za wypadek i śmierć dziecka.
Krystian jest w Skazanej j nie siedzi w więzieniu, więc jeśli mieliby Pati jakoś powiązać ze śmiercią dialera to jego tym bardziej i siedziałby dlugo za morderstwo. Zresztą Pati nie miała nic wspólnego ze śmiercią dialera, to Krystian go zabił.

ocenił(a) serial na 7
jasminkaa

no pomoc w topieniu zwłok i podpaleniu auta Sonego to jednak byłoby coś wspólnego wg prawa ;)

ocenił(a) serial na 7
Agnieszka_Re

Tak było wyjaśnione.sama Pati opowiedziała historię

ocenił(a) serial na 8
CharlesVane1721

Pati dostała osiem lat za kradzież samochodu, jazdę pod wpływem i nieumyślne spowodowanie śmierci dziecka. Kiedy zaczyna się akcja Skazanej, ma za sobą już 5 lat odsiadki.

ocenił(a) serial na 10
Agnieszka_Re

No nie wiem jak można oglądać tak nieuważnie. Cały ostatni odrzuceni jest o tym za ca ją zamknęli i na przesłuchaniu Krystiana komisarz stwierdził fakt, że dziecko zmarło.
W skazanej tak, mówiła dlaczego siedzi.
Wątek zabójstwa też jest wytłumaczony, Krystian oświadcza się Pati ale w trakcie ceremonii ślubu mówi jej ,,nie’’. Potem okazuje się, że powiedział tak bo dostał wyrok za dilera.

ocenił(a) serial na 10
Agnieszka_Re

A willi nie ma co wyjaśniać, zrobiła imprezkę i się odpłaciła tak za snobstwo Pani prawnik.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones