PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10023181}

Pati

7,3 5 798
ocen
7,3 10 1 5798
Pati
powrót do forum serialu Pati

Następne g.wno wyprodukowane przez Playera tvn i znowu na początek fejkowe głosy żeby podnieść ocenę temu badziewiu a nuż widelec jakiś mniej inteligentny widz się nabierze na wysoką ocenę i zasubskrybuje Playera.Ciekawe dlaczego Filmweb z tymi ewidentnymi wałkami nic nie robi, przecież to jest zwykłe oszustwo i naciąganie ludzi. Ocena 1 dla tego "dzieła" jest i tak za wysoka.

trollu80

Może coś na temat filmu, a nie wylewanie swoich żali? Śmierdzisz tvpisem z daleka. Film Web powinien robić coś z takimi jak ty.

ocenił(a) serial na 8
Jarzemski

Takie "gówno" ?....pisze samo życie .Film warty dla samej Pati

ataeB_filmaniak

Osobiście oglądnąłem dwa odcinki i film mocno średni. Nie oceniam gry aktorskiej roli głównej. Serial Skazana bardziej przypadł mi do gustu.

ocenił(a) serial na 6
Jarzemski

Jestem podobnego zdania, Skazana była o wiele ciekawsza, przede wszystkim ze względu na wciągający wątek Kuleszy i Czerneckiego, a także sytuacje w więzieniu. Tutaj jest jakoś tak nudno, a sama Adamska raz gada normalnie, a potem znowu używa swojej dykcji. Podobają mi się chyba najbardziej zdjęcia.

MBIITF

Obejrzałem trochę seriali w tym kryminalnych i Skazana jest w porządku, ale raczej to ją zapomnę, Pati natomiast jest to fabuła prowadząca do pewnego wyniku w Skazanej. Wydaje mi się bardziej osobista, emocjonalna i jednocześnie bardziej wciągająca. Wg mnie postać Pati jest tak naprawdę częścią osobowości Adamskiej i dlatego ona nie musi grać zbytnio, dzięki temu dostajemy sprawnie realizowaną historię i serial.

ocenił(a) serial na 6
Jack_Jayson

Pati i Skazana to dwa zupełnie różne seriale. Ten drugi to taki serialik zrobiony pod widza, który ogląda przeważnie amerykańskie seriale w których cały czas jest akcja, żeby widz się nie nudził (ale takie seriale u nas też są potrzebne). Z kolei Pati to taki typowy dramat, czy nawet obyczajówka zainspirowana serialami ze Skandynawii, czy Francji. Tak jak ktoś wcześniej wspomniał piękne zdjęcia. Duża w tym zasługa miejsca w którym kręcono. Do fabuły nie ma się co przyczepić, chociaż można by tam dodać kilka wątków pobocznych.

trollu80

Troll dali ci po urodzeniu, czy gdy okazalo sie, ze nim jestes ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones